ГРУПА I,II,III (9 - 36 кg.)

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Kinderkraft седиште CONCEPT (9-36 kg) navy Kinderkraft седиште CONCEPT (9-36 kg) navy
Карактеристики: Kinderkraft Concept седиштето е предвидено за деца со тежина од 9 до 36 kg. ..
4.980 ден.
без ДДВ: 4.743 ден.
Kinderkraft седиште ONETO3 black/grey 9-36kg isofix Kinderkraft седиште ONETO3 black/grey 9-36kg isofix
Детското седиште за во кола Kinderkrfart ONETO3 isofix го пружа највисокото ниво на безбедно и у..
11.980 ден.
без ДДВ: 11.410 ден.
Kinderkraft седиште SAFETY-FIX isofix (9-36kg.) black Kinderkraft седиште SAFETY-FIX isofix (9-36kg.) black
Детското седиште за во автомобил Kinderkraft SAFETY-FIX ISOFIX гаранитра сигурно и удобно патува..
7.480 ден.
без ДДВ: 7.124 ден.
Kinderkraft седиште SAFETY-FIX isofix (9-36kg.) black/grey Kinderkraft седиште SAFETY-FIX isofix (9-36kg.) black/grey
Детското седиште за во автомобил Kinderkraft SAFETY-FIX ISOFIX гаранитра сигурно и удобно патува..
7.480 ден.
без ДДВ: 7.124 ден.
Kinderkraft седиште за во кола - Comfort Up (black) Kinderkraft седиште за во кола - Comfort Up (black)
Детско седиште за деца од 9 дo 36 kg. Обезбедете му на вашето дете удобно и квалитетно патува..
4.480 ден.
без ДДВ: 4.267 ден.
Kinderkraft седиште за во кола - Comfort Up (grey) Kinderkraft седиште за во кола - Comfort Up (grey)
Kinderkraft седиште за во автомобил Comfort Up Детско седиште за деца од 9 дo 36 kg. Обезбед..
4.480 ден.
без ДДВ: 4.267 ден.
Kinderkraft седиште за во кола - Comfort Up (lime) Kinderkraft седиште за во кола - Comfort Up (lime)
  Kinderkraft седиште за во автомобил Comfort Up Детско седиште за деца од 9 дo 36 kg..
4.480 ден.
без ДДВ: 4.267 ден.
Kinderkraft седиште за во кола - Comfort Up (navy) Kinderkraft седиште за во кола - Comfort Up (navy)
Детско седиште за деца од 9 дo 36 kg. Обезбедете му на вашето дете удобно и квалитетно патува..
4.480 ден.
без ДДВ: 4.267 ден.
Kinderkraft седиште за во кола - Comfort Up (pink) Kinderkraft седиште за во кола - Comfort Up (pink)
Детско седиште за деца од 9 дo 36 kg. Обезбедете му на вашето дете удобно и квалитетно патува..
4.480 ден.
без ДДВ: 4.267 ден.
-10%
Kinderkraft седиште за во кола ISOFIX FIX2GO - (black  9 - 36kg.) Kinderkraft седиште за во кола ISOFIX FIX2GO - (black  9 - 36kg.)
Детското седиште за во автомобил Kinderkraft ISOFIX FIX2GO е предвидено за деца со тежина од 9 д..
6.282 ден.6.980 ден.
без ДДВ: 5.983 ден.
-10%
Kinderkraft седиште за во кола ISOFIX FIX2GO - (black grey 9 - 36kg.) Kinderkraft седиште за во кола ISOFIX FIX2GO - (black grey 9 - 36kg.)
Детското седиште за во автомобил Kinderkraft ISOFIX FIX2GO е предвидено за деца со тежина од 9 д..
6.282 ден.6.980 ден.
без ДДВ: 5.983 ден.
-10%
Kinderkraft седиште за во кола ISOFIX FIX2GO - (navy 9 - 36kg.) Kinderkraft седиште за во кола ISOFIX FIX2GO - (navy 9 - 36kg.)
Детското седиште за во автомобил Kinderkraft ISOFIX FIX2GO е предвидено за деца со тежина од 9 д..
6.282 ден.6.980 ден.
без ДДВ: 5.983 ден.
-20%
MamaLove ANGEL (9-36kg) purple MamaLove ANGEL (9-36kg) purple
MamaLove Angel е специјален производ благодарение на безбедноста и комфорот кој го нуди. Дополнителн..
3.100 ден.3.890 ден.
без ДДВ: 2.952 ден.
-20%
MamaLove ANGEL седиште (9-36kg) beige MamaLove ANGEL седиште (9-36kg) beige
MamaLove Angel е специјален производ благодарение на безбедноста и комфорот кој го нуди. Дополнителн..
3.100 ден.3.890 ден.
без ДДВ: 2.952 ден.
-20%
MamaLove ANGEL седиште (9-36kg) green MamaLove ANGEL седиште (9-36kg) green
MamaLove Angel е специјален производ благодарение на безбедноста и комфорот кој го нуди. Дополнителн..
3.100 ден.3.890 ден.
без ДДВ: 2.952 ден.
-20%
MamaLove ANGEL седиште (9-36kg) red MamaLove ANGEL седиште (9-36kg) red
MamaLove Angel е специјален производ благодарение на безбедноста и комфорот кој го нуди. Дополнителн..
3.100 ден.3.890 ден.
без ДДВ: 2.952 ден.
Седиште - Five (PrimeBebe) grey Седиште - Five (PrimeBebe) grey
- соодветно до 36 кг. - прилагодување на висината на наслонот наседиштето - прилагодување на навал..
2.980 ден.
без ДДВ: 2.838 ден.
Седиште - Five (PrimeBebe) jeans Седиште - Five (PrimeBebe) jeans
- соодветно до 36 кг. - прилагодување на висината на наслонот наседиштето - прилагодување на навал..
2.980 ден.
без ДДВ: 2.838 ден.

Распродадено

-5%

Распродадено

Седиште за во кола - Saturn (9-36kg) grey Седиште за во кола - Saturn (9-36kg) grey
Седиштето на автомобилот Сатурн е совршен придружник за сите семејни патувања, бидејќи е погоден за ..
2.945 ден.3.100 ден.
без ДДВ: 2.805 ден.
-20%
СЕДИШТЕ ЗА КОЛА - Junior + (Kinderkraft) СЕДИШТЕ ЗА КОЛА - Junior + (Kinderkraft)
Kinderkraft седиште за во кола Junior Plus Детското седиште JUNIOR PLUS го исполнува ECE R44/04 Е..
3.184 ден.3.980 ден.
без ДДВ: 3.032 ден.
-5%
Седиште за во кола - Saturn (9-36kg) denim Седиште за во кола - Saturn (9-36kg) denim
Седиштето на автомобилот Сатурн е совршен придружник за сите семејни патувања, бидејќи е погоден за ..
2.945 ден.3.100 ден.
без ДДВ: 2.805 ден.
-5%
Седиште за во кола - Saturn (9-36kg) green Седиште за во кола - Saturn (9-36kg) green
Седиштето на автомобилот Сатурн е совршен придружник за сите семејни патувања, бидејќи е погоден за ..
2.945 ден.3.100 ден.
без ДДВ: 2.805 ден.
-5%
Седиште за во кола - Saturn (9-36kg) red Седиште за во кола - Saturn (9-36kg) red
Седиштето на автомобилот Сатурн е совршен придружник за сите семејни патувања, бидејќи е погоден за ..
2.945 ден.3.100 ден.
без ДДВ: 2.805 ден.
-5%
Седиште за во кола - SATURN PLUS (9-36kg) red Седиште за во кола - SATURN PLUS (9-36kg) red
Карактеристики: • поддршката за глава прилагодлива во седум висини • странична заштита на глават..
3.610 ден.3.800 ден.
без ДДВ: 3.438 ден.

За нас

Драги потрошувачи,

Со најголемо задоволство  Ви ги претставуваме најквалитетните производи за Вашите бебиња и деца!

 


повеќе..

Контакт

  • 043 361 442
  • 078 429 865 / 072 221 896
  • libertabebecentar@gmail.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2020. UKION SHOPS