СЕДИШТА ЗА ВО КОЛА

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
СЕДИШТЕ ЗА КОЛА - FUZ (PRIMEBEBE) СЕДИШТЕ ЗА КОЛА - FUZ (PRIMEBEBE)
- Погодно за деца со тежина до 18 килограми, групи 0 и I (приближна возраст од 0+ месеци с..
3.200 ден.
без ДДВ: 3.048 ден.
СЕДИШТЕ ЗА КОЛА - Saturn Plus (Free ON) ISOFIX СЕДИШТЕ ЗА КОЛА - Saturn Plus (Free ON) ISOFIX
- ISOXIF механизам за лесно монтирање - соодветно до 36 кг. - прилагодување на висината на наслоно..
5.600 ден.
без ДДВ: 5.333 ден.
СЕДИШТЕ ЗА КОЛА - FUZ (PRIMEBEBE) СЕДИШТЕ ЗА КОЛА - FUZ (PRIMEBEBE)
- Погодно за деца со тежина до 18 килограми, групи 0 и I (приближна возраст од 0+ месеци с..
3.200 ден.
без ДДВ: 3.048 ден.
СЕДИШТЕ ЗА КОЛА - FLIP (PrimeBebe) 0 - 25kg. СЕДИШТЕ ЗА КОЛА - FLIP (PrimeBebe) 0 - 25kg.
- Погодно за деца со тежина до 25 килограми, групи 0, I и II. - Опција за регулирање на н..
3.900 ден.
без ДДВ: 3.714 ден.
СЕДИШТЕ ЗА КОЛА - КALISTO (Free ON) 0 -25 kg. СЕДИШТЕ ЗА КОЛА - КALISTO (Free ON) 0 -25 kg.
- група 0, I, II (oд 0 до 25кг.) - Опција за регулирање на наслонот во 3 позиции кои се фиксираат ..
5.500 ден.
без ДДВ: 5.238 ден.
СЕДИШТЕ ЗА КОЛА - КALISTO (Free ON) 0 -25 kg. СЕДИШТЕ ЗА КОЛА - КALISTO (Free ON) 0 -25 kg.
- група 0, I, II (oд 0 до 25кг.) - Опција за регулирање на наслонот во 3 позиции кои се фиксираат ..
5.500 ден.
без ДДВ: 5.238 ден.
СЕДИШТЕ ЗА КОЛА - Erida (Free ON) СЕДИШТЕ ЗА КОЛА - Erida (Free ON)
- Погодно за деца со тежина до 18 килограми, групи 0 и I (приближна возраст од 0+ месеци..
3.800 ден.
без ДДВ: 3.619 ден.
СЕДИШТЕ ЗА КОЛА - Erida (Free ON) СЕДИШТЕ ЗА КОЛА - Erida (Free ON)
- Погодно за деца со тежина до 18 килограми, групи 0 и I (приближна возраст од 0+ месеци с..
3.800 ден.
без ДДВ: 3.619 ден.
СЕДИШТЕ ЗА КОЛА - Erida (Free ON) СЕДИШТЕ ЗА КОЛА - Erida (Free ON)
- Погодно за деца со тежина до 18 килограми, групи 0 и I (приближна возраст од 0+ месеци с..
3.800 ден.
без ДДВ: 3.619 ден.
DOMINO (Chipolino) DOMINO (Chipolino)
- Препорачливо за деца со тежина од 9 до 36 kg, I, II и III групи (приближна возраст од 1 до 12 го..
4.200 ден.
без ДДВ: 4.000 ден.
DOMINO (Chipolino) DOMINO (Chipolino)
- Препорачливо за деца со тежина од 9 до 36 kg, I, II и III групи (приближна возраст од 1 до 12 го..
4.200 ден.
без ДДВ: 4.000 ден.

За нас

Основна цел на ланецот на ЛИБЕРТА маркетите е да се задоволат потребите на нашите купувачи. Кај нас ќе најдете богат избор на опрема за бебиња и играчки со докажан квалитет и ниски цени.

Задоволни ќе бидеме ако секој ден можеме да најдеме нешто со кое ќе го подобриме нашето работење, со единствена цел да имаме што позадоволни купувачи со што ќе го оправдаме епитетот ЛИБЕРТА БРОЈ ЕДЕН ЗА УБАВИТЕ НЕШТА.

повеќе..

Контакт

  • 043 361 442
  • 078 429 865 / 072 221 896
  • liberta_negotino@yahoo.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2020. UKION SHOPS