Потребна ви е помош?
+389 (0)78 429 865

BEXA

Bexa Air Pro (2 in 1)

Bexa Air PRO е мултифункционална количка наменета за возраст од раѓање до 4 години.Алуминиумската ра..
31.900 ден.
Подробнее

Bexa Air Pro (3 in 1)

Bexa Air PRO е мултифункционална количка наменета за возраст од раѓање до 4 години.Алуминиумската ра..
38.900 ден.
Подробнее

Bexa Ideal (3 in 1)

видео презентација МОДЕРНА КОНСТРУКЦИЈА Лесната конструкција на BEXA IDEAL изработена ..
43.900 ден.
Подробнее
-15%

iBEBE MINI Количка за бебе black chrome

Електронскиот систем за сопирање по кој е препознатлив мини моделот iBEBE, го спречува движењето..
15.283 ден. 17.980 ден.
Подробнее

Bexa Ideal (2 in 1)

видео презентација: МОДЕРНА КОНСТРУКЦИЈА Лесната конструкција на BEXA IDEAL изработена..
36.900 ден.
Подробнее

Bexa Air (3 in 1)

МОДЕРНА КОНСТРУКЦИЈА Лесната конструкција на BEXA AIR изработена од квалитетен алуминиум е унапре..
38.900 ден.
Подробнее

Bexa Air (2 in 1)

МОДЕРНА КОНСТРУКЦИЈА Лесната конструкција на BEXA AIR изработена од квалитетен алуминиум е унапре..
31.900 ден.
Подробнее
-20%

Bexa Ultra Style V AMO (3 in 1)

Bexa Ultra Style V AMO количката за бебе ќе ги исполни сите ваши очекувања! Функционалност, у..
31.984 ден. 40.000 ден.
Подробнее
Прикажани 1 до 8 од 8 (1 страни)