Најново
HENA MONTESSORI Детско креветче 190x90cm
  • HENA MONTESSORI Детско креветче 190x90cm
  • HENA MONTESSORI Детско креветче 190x90cm
  • HENA MONTESSORI Детско креветче 190x90cm
  • HENA MONTESSORI Детско креветче 190x90cm

HENA MONTESSORI Детско креветче 190x90cm

13.990 ден.
Производител: BELIS
Шифра на производ: HENA
Достапност: На залиха
Количина:

ХЕНА Montessori кревет за деца.

Детскиот кревет ХЕНА е изработен од масивно дрво, фина изработка, без дополнителен слој. Со комбинација од неколку различни парчиња на постелнина, можете да го персонализирате вашиот кревет.
Нашите Монтесори детски кревети се дизајнирани така што можат да се вклопат во секој ентериер.

Внатрешните димензии на детскиот кревет ХЕНА се 90x190 cm, надворешните димензии се 200x105x168 cm

Напомена * Постелнината, душекот и другите предмети на сликата не се вклучени во цената на производот.

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Liberta Bebe Centar © 2021. UKION SHOPS
BELIS HENA MONTESSORI Детско креветче 190x90cm ХЕНА Montessori кревет за деца. Детскиот кревет ХЕНА е изработен од масивно дрво, фина изработка, без дополнителен слој. Со комбинација од неколку различни парчиња на постелнина, можете да го персонализирате вашиот кревет. Нашите Монтесори детски кревети се дизајнирани така што можат да се вклопат во секој ентериер. Внатрешните димензии на детскиот кревет ХЕНА се 90x190 cm, надворешните.. Category: Product #: HENA Regular price: 13.990 ден. 13.990 Available from: Либерта