Потребна ви е помош?
+389 (0)78 429 865

Куќа за деца - My First City Playhouse With Fenced Garden

8.500 ден.
  • Шифра:3011
  • Достапност:На залиха


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

Оваа розова градска куќа Dolu со ограда е совршена за внатрешна или надворешна забава.
Одлична играчка за деца кои сакаат да играат „куќа“, Dolu City My First House доаѓа со сопствена ограда, врати и прозорци.

Погодна за деца на возраст од 2+ години, оваа висококвалитетна игротека е направена од цврста, водоотпорна пластика за да можат дури и да уживаат во игра на отворено кога врне! Уште повеќе, димензиите го прават идеален за употреба и во игротека.

На децата ќе им се допадне реалистичниот дизајн, кој сигурно ќе ја поттикне нивната креативност и играње улоги со пријателите или браќата и сестрите, додека светлата розова и виолетова шема на бои е завршена со убава графика во еднорог за дополнителен шарм.

Длабочина: 156 см
Висина: 135 см
Ширина: 104 см
Возрасен опсег: 2+

Вршиме достава до дома.
Нарачки на тел: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Најново

-6%

Bebetto Flavio Pro (3 in 1)

37.500 ден. 39.900 ден.

Bebetto Flavio Pro (2 in 1)

32.900 ден.
-28%

Количка - Liberta LENA (3 in 1)

9.980 ден. 13.900 ден.
-11%

Количка Coccolle Ravello 3 in 1 moonlit grey

11.980 ден. 13.500 ден.

Kinderkraft количка - TIK green forest

4.980 ден.
-12%

QPlay трицикл RITO PLUS grey

6.980 ден. 7.900 ден.
-20%

Kinderkraft количка - NUBI denim

9.980 ден. 12.490 ден.
-14%

WILLY креветче за бебе

6.900 ден. 8.000 ден.
-25%

Хранилка Liberta MIA zig zag grey

3.980 ден. 5.290 ден.