Најново
Kinderkraft подлога за играње LUNO yellow
  • Kinderkraft подлога за играње LUNO yellow
  • Kinderkraft подлога за играње LUNO yellow
  • Kinderkraft подлога за играње LUNO yellow
  • Kinderkraft подлога за играње LUNO yellow
  • Kinderkraft подлога за играње LUNO yellow
  • Kinderkraft подлога за играње LUNO yellow
  • Kinderkraft подлога за играње LUNO yellow
  • Kinderkraft подлога за играње LUNO yellow
  • Kinderkraft подлога за играње LUNO yellow
  • Kinderkraft подлога за играње LUNO yellow

Kinderkraft подлога за играње LUNO yellow

2.980 ден.
Шифра на производ: LUNO
Достапност: На залиха
Количина:

Kinderkraft LUNO е совршена подлога за лежење, играње, лазење и правење на првите чекори!

Предвидена е за новороденлича и постари деца.


Се состои од 30 парчиња со вкупна површина од 150x180 cm кои како слагалка може да се комбинираат на било кој начин, дури може да се прават и тродимензионални облици. 

Подлогата за играње LUNO е ирзаботена од мега и густа EVA пења која пред се е безбедна и удобна за игра. Грубата површина на слагалката го штитат бебето од лизгање за време на играњето. 

Неутралните, контрасни бои на слагалката се одличен декоративен елемент кој се вклопува во секоја соба.

Специјалната заштитна обрабока на подлогата за играње  LUNO го подобрува нејзиниот иглед и гарантира поголема безбедност. 

Многу е едноставна за одржување, пружа заштита од течности и храна, задржувајќи ги на површината. Доволно е да ја избришете со крпа и играњето може да продолжи. 

Забавата која ја пружа LUNO подлогата за игра може да биде со вашето дете каде и да тргнете.

Едноставно и брзо склопете ја во торбата која ја добивате.

Димензии расклопена: 150x180 cm

Средни димензии: 31,5x31,5 cm

Дебелина: 1,2 cm

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Liberta Bebe Centar © 2021. UKION SHOPS
Kinderkraft подлога за играње LUNO yellow Kinderkraft LUNO е совршена подлога за лежење, играње, лазење и правење на првите чекори! Предвидена е за новороденлича и постари деца. Се состои од 30 парчиња со вкупна површина од 150x180 cm кои како слагалка може да се комбинираат на било кој начин, дури може да се прават и тродимензионални облици.  Подлогата за играње LUNO е ирзаботена од мега и густа EVA пења која пред се е без.. Category: Product #: LUNO Regular price: 2.980 ден. 2.980 Available from: Либерта