Потребна ви е помош?
+389 (0)78 429 865

Мотор на акумулатор - VESPA PX150 Licensed Motorcycle white

8.490 ден.
9.980 ден.
  • Производител: LIBERTA
  • Шифра:VEPSA PH150
  • Достапност:На залиха


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.


Материјал пластика и метали

Батерија за напојување

Возрасен опсег од 2 до 8 години

Пол унисекс

Батерија 1*6V/4,5AH

Мотор 18W*1

Брзина 3-4KM/HR

Функционален MP3 тјунер, со музика, со USB функција, со далечински управувач 2.4G

Големина на производот 107*51*82cm

Големина на пакување 95*35*45cm

N.W/G.W 9,5KG/12,5KG

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Најново

СЕТ ПОСТЕЛНИНА FAWN

1.790 ден.
-12%

Автомобил на акумулатор - BMW STYLE white

7.490 ден. 8.500 ден.
-10%

Coccolle количка LISSIA Travel Sistem 3 in 1 anthracite

19.780 ден. 21.980 ден.

ГНЕЗДО FAWN

3.690 ден.

ОРГАНСКО ЌЕБЕ ELO

1.490 ден.

ОРГАНСКО ЌЕБЕ FLOCK

1.490 ден.

QPLAY тротинет за деца SEMA beige

3.980 ден.
-21%

LA MAMA - NANE Количка за бебе green

5.490 ден. 6.980 ден.