Потребна ви е помош?
+389 (0)78 429 865

Bexa Air Eco (2 in 1)

34.900 ден.
  • Производител: BEXA
  • Шифра:AIR ECO
  • Достапност:На залиха


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

МОДЕРНА КОНСТРУКЦИЈА


Лесната конструкција на BEXA AIR ECO изработена од квалитетен алуминиум е унапредена со едноставен систем за склопување.

Големите тркала полнети со специјален гел ја обезбедуваат неопходната удобност за вашето бебе дури и кога возете по нерамен терен. За тоа се заслужни амортизерите кои може да се регулираат по ваш избор.

Рачката за туркање може да се подесува по висина.

Централната кочница на рамот ги блокира двете задни тркала истовремено.

Пространата шопинг торба е практично решение за складирање на предметите на бебето кои сакате да ви бидат на дофат за време на возењето.

Малите димензии после склопувањето на рамот и опцијата за вадење на тркалата ќе ви заштедат многу простор за складирање.КОРПАТА ЗА БЕБЕ


Корпата за бебе е предвидена за користење од раѓање до 6 месеци.

Подесување на наслонот внатре во корпата.

Меко душече.

Практична рачка за носење и преместување на корпата.

Опција за лулање на рамна површина.

Зимска навлака

Подесување на тендата.СПОРТСКОТО СЕДИШТЕ


Широкото и удобно спортско седиште е предвидено за користење од 6 месеци до 3-3,5 години.

Подесување на позицијата од седечка до лежечка.

Сигурносни појаси во 5 точки на врзување.

Подесување на држачот за нозе.

Предниот браник на седиштето може да се извади.

Голема тенда со опција за подесување.

Опција за монтирање на седиштето на рамот од количката во двата правци на движење.Сетот 2 во1 BEXA AIR ECO вклучува:


Алуминиумски рам со тркала полнети со гел

Шопинг торба на рамот од количката

Спортско седиште, корпа 

Зимски навлаки за спортското седиште, корпата 

Покривка за дожд.

Мрежа против инсекти.

Држач за чаша.

Торба за мајката.

Мека подлога за пресоблекување во торбата.Вршиме достава до дома.

Нарачки на тел: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Најново

-11%

Количка Coccolle Ravello 3 in 1 diamond black

11.980 ден. 13.500 ден.

DOLCE MONTESSORI Детско креветче 190x90cm

25.900 ден.
-20%

Liberta седиште SIRIUS 0-36kg black

5.980 ден. 7.500 ден.
-20%

Liberta седиште APOLO 9-36kg black

3.980 ден. 4.980 ден.
-16%

Coccolle количка - ALLA mahogany brown

4.980 ден. 5.900 ден.

БЕБЕШКА ПОСТЕЛНИНА MR.SHELDON

1.790 ден.

ОГРАДИЦА FAWN

1.590 ден.

ОРГАНСКО ЌЕБЕ ELO

1.490 ден.

ВРЕЌИЧКА ЗА СПИЕЊЕ ELO 6-18M

1.790 ден.