Потребна ви е помош?
+389 (0)78 429 865

Bexa Ideal LE (3 in 1)

43.900 ден.
  • Производител: BEXA
  • Шифра:IDEAL LE
  • Достапност:На залиха

BEXA IDEAL LIMITED EDITION КОМПЛЕТ 3 во 1


Производите на Bexa се карактеризираат со модерен дизајн и безбедност.

Иновациите кои континуирано се воведуваат ја земаат во предвид благосостојбата и безбедноста на најмладите корисници и удобноста за родителите.


КОРПАТА ЗА БЕБЕ


Корпата за бебе е предвидена за користење од раѓање до 6 месеци.

Подесување на наслонот внатре во корпата.

Меко душече.

Практична рачка за носење и преместување на корпата.

Опција за лулање на рамна површина.

Зимска навлака

Подесување на тендата.СПОРТСКОТО СЕДИШТЕ


Широкото и удобно спортско седиште е предвидено за користење од 6 месеци до 3-3,5 години.

Подесување на позицијата од седечка до лежечка.

Сигурносни појаси во 5 точки на врзување.

Подесување на држачот за нозе.

Предниот браник на седиштето може да се извади.

Голема тенда со опција за подесување.

Опција за монтирање на седиштето на рамот од количката во двата правци на движење.ТРАНСПОРТЕРОТ


Предвидено за користење од раѓање до 13кг.

Опција за монтирање на рамот од детската количка и самостално монтирање во автомобил со помош на сигурносните појаси.

Зимска навлака.

Подесување на тендата.

Додатни подлоги за удобност.

Стабилна и цврста рачка за носење и преместување.

Сигурносни појасиСетот 3 во1 BEXA IDEAL вклучува:


Алуминиумски рам со тркала полнети со гел

Шопинг торба на рамот од количката

Спортско седиште, корпа и транспортер.

Зимски навлаки за спортското седиште, корпата и транспортерот.

Покривка за дожд.

Мрежа против инсекти.

Држач за чаша.

Торба за мајката.

Мека подлога за пресоблекување во торбата.Вршиме достава до дома.

Нарачки на тел: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново