Потребна ви е помош?
+389 (0)78 429 865

Coccolle количка - ALLA mahogany brown

4.980 ден.
5.900 ден.
  • Производител: COCCOLLE
  • Шифра:ALLA
  • Достапност:На залиха


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

Со потпирачот за грб со висок степен на навалување, Coccolle Alla нуди максимално ниво на удобност за бебињата кои штотуку почнуваат да се шетаат, но и за оние кои сакаат да дремнат додека се надвор. Сите прилагодувања што ги поседува количката може да се направат со една рака, вклучително и преклопување - идеално за родители кои избираат понезависен пристап кон родителството.


Алуминиумската рамка на количката не само што е издржлива, туку е и прилично мала по тежина за да може лесно да се ракува со неа. Модерните тркала од пена се издржливи и можат да се користат на кој било терен, а предните се ротирачки. Настрешницата е со големи димензии и е опремена со штитник за сонце и растеглив мрежест дел, погоден за вентилација и циркулација на воздухот. Исто така, за таа цел во топлите летни денови има и отвор за вентилација на задниот дел на количката. Други важни карактеристики на количката се безбедносниот појас со 5 точки и корпата за пазарење, кои многу ги олеснуваат секојдневните задачи.


Во живописни бои, количката Alla доаѓа како дополнување на модерниот начин на живот. Шевовите и деталите во еколошка кожа го зголемуваат задоволството на корисникот, правејќи го овој производ совршен.


Главни карактеристики:


- спортска количка употреблива од 0 месеци


- компактно преклопување со една рака;


- по превиткување има транспортна прачка, тип тролер


- премиум ватиран за удобност на малите


- многу лесна алуминиумска рамка


- XXL настрешница со дополнителен мрежен отвор


- опремена со прозорец за вентилација одзади


- отпорни тркала од пена со модерен изглед


- пространа корпа за пазарење - модерен, пријатен дизајн, живи бои и еколошки акценти на кожа


Максимална тежина на товарење: 15 кг

Ве молиме внимателно прочитајте ги упатствата пред инсталацијата и чувајте ги

идна референца. Непочитувањето на упатствата може да ја загрози безбедноста на

вашето дете.Строго е забрането да се користи овој производ без возрасни

присуство

Овој производ не е погоден за џогирање или користење на ледена површина.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Најново

БЕБЕШКА ПОСТЕЛНИНА MR.SHELDON

1.790 ден.

Bebetto Flavio Premium Class 2 in 1

36.900 ден.

СЕТ ПОСТЕЛНИНА ELO

1.790 ден.
-10%

KIDDY седиште CRUISERFIX3 red melange

15.740 ден. 17.490 ден.

ОРГАНСКО ЌЕБЕ FLOCK

1.490 ден.
-20%

Bebetto Magnum Light Pro (3in 1)

31.980 ден. 39.900 ден.

Изотерм ранец Qplay Kindy Girafe

1.490 ден.

СЕТ ПОСТЕЛНИНА FAWN

1.790 ден.