Потребна ви е помош?
+389 (0)78 429 865

Coccolle количка - ALLA mistletoe

4.980 ден.
5.900 ден.
  • Производител: COCCOLLE
  • Шифра:ALLA
  • Достапност:На залиха

Со потпирачот за грб со висок степен на навалување, Coccolle Alla нуди максимално ниво на удобност за бебињата кои штотуку почнуваат да се шетаат, но и за оние кои сакаат да дремнат додека се надвор. Сите прилагодувања што ги поседува количката може да се направат со една рака, вклучително и преклопување - идеално за родители кои избираат понезависен пристап кон родителството.
Алуминиумската рамка на количката не само што е издржлива, туку е и прилично мала по тежина за да може лесно да се ракува со неа. Модерните тркала од пена се издржливи и можат да се користат на кој било терен, а предните се ротирачки. Настрешницата е со големи димензии и е опремена со штитник за сонце и растеглив мрежест дел, погоден за вентилација и циркулација на воздухот. Исто така, за таа цел во топлите летни денови има и отвор за вентилација на задниот дел на количката. Други важни карактеристики на количката се безбедносниот појас со 5 точки и корпата за пазарење, кои многу ги олеснуваат секојдневните задачи.
Во живописни бои, количката Alla доаѓа како дополнување на модерниот начин на живот. Шевовите и деталите во еколошка кожа го зголемуваат задоволството на корисникот, правејќи го овој производ совршен.
Главни карактеристики:
- спортска количка употреблива од 0 месеци
- компактно преклопување со една рака;
- по превиткување има транспортна прачка, тип тролер
- премиум ватиран за удобност на малите
- многу лесна алуминиумска рамка
- XXL настрешница со дополнителен мрежен отвор
- опремена со прозорец за вентилација одзади
- отпорни тркала од пена со модерен изглед
- пространа корпа за пазарење - модерен, пријатен дизајн, живи бои и еколошки акценти на кожа
Максимална тежина на товарење: 15 кг


Ве молиме внимателно прочитајте ги упатствата пред инсталацијата и чувајте ги


идна референца. Непочитувањето на упатствата може да ја загрози безбедноста на


вашето дете.Строго е забрането да се користи овој производ без возрасни


присуство


Овој производ не е погоден за џогирање или користење на ледена површина.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Најново