Потребна ви е помош?
+389 (0)78 429 865

КОЛИЧКА - TWIX (Chipolino)

16.000 ден.
20.000 ден.
  • Шифра:TWIX
  • Достапност:Распродадено


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

- Соодветна за новороденчиња
- Стабилна рамка
- Сврзана сопирачка на задните тркалца
- 5 позиции на седиштето,вклучена позиција за спиење
- Регулирање на подлогата за нозете
- Големи кровчиња со 3 позиции и прозорец
- Џебови за аксесоари на страната на кровчињата
- 5 точки на сигуеносни појаси со меки подлоги
- Голем дел за багаж
- Одстранување на сигурносната рамка
- Закочување на единечните предни тркалца 
- Лесно собирање и монтирање
- Сите 4 тркалца се одстрануваат од рамката со копче за брзо ослободување 
- Покривка за нозете 
- Произведена во согласност со барањата на Европскиот Стандард EN1888 со100% безопасни материјали
- Тежина на рамката со тркалца: 16,3 кг
- Тежина на рамката без тркалца: 13 кг.
- Димензии на количката во положба на движење: Д 72 см/ Ш 82 см/ В 100 см
- Димензии на количката во собрана положба:
Д 78 см/ Ш 79 см/ В 40 см
- Димензии на седиштето: Д 79 см/ Ш 30 см


ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

ВРЕЌИЧКА ЗА СПИЕЊЕ FAWN 0-6M

1.690 ден.
-11%

Автомобил на акумулатор - PORSCHE pink

11.980 ден. 13.490 ден.
-18%

Coccolle трицикл ALEGRA (3 in 1) chili pepper

6.980 ден. 8.500 ден.

ГНЕЗДО MR.SHELDON

3.690 ден.

Kiderkraft количка - NUBI2 sand beige

13.980 ден.
-20%

KIDDY седиште EVOLUTION PRO lizard green 0-13kg

5.990 ден. 7.490 ден.
-15%

Kinderkraft седиште XPAND2 I-SIZE 100-150cm 9-36 kg isofix

7.210 ден. 8.490 ден.

СЕТ ПОСТЕЛНИНА FAWN

1.790 ден.

Qplay баланс велосипед FEDURO black

3.980 ден.