Потребна ви е помош?
+389 (0)78 429 865

Kunert Romantic (3 во 1)

21.980 ден.
26.000 ден.
  • Шифра:ROMANTIC
  • Достапност:Распродадено


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

Количката за бебе KUNERT ROMANTIC ја одликува прекрасниот ретро дизајн кој потсеќа на старите времиња. Големте тркала се одлични за прошетки бидејќи ги апсорбираат сите нерамнини и  неправилности на теренот. Елегантна и модерна детска количка, удобна и лесна за употреба. Kunert количките за бебе го освојуваат пазарот поради својата практичност, едноставност и цена, и исто така го пратат развојот на вашето дете од раѓање па се до 3 години. Корпата за бебе, спортското седиште и транспортерот можете да ги ротирате во двата правци на возење. Рачката за туркање на рамот од количката се подесува по висина. Вашето бебе ќе ужива во возењето со овој атрактивен модел на количка за бебе.

Количката ги исполнува највисоките EU стандарди за сигурност и квалитет. 

РАМОТ НА КОЛИЧКАТА:

· Издржлив и цврст
· Спортското седиште, корпата и транспортерот може да се монтираат на рамот во двата правци на движење
· 2 големи торби поставени на рамот од количката, едно текстилна една метална.
· Лесно склопување на рамот
· Мека суспензија дизајнирана за лулање
· 4 големи тркала


СПОРТСКО СЕДИШТЕ:

· Зимска навлака
· Подесување на тендата
· Преден браник со опција за вадење
· Подесување на наслонот во 4 позиции
· Подесување на држачот за нозе
· Сигурносен појас со 4 точки на врзување
· Спортското седиште се користи од раѓање до 6 месеци, односно од кога детео ќе почне самостално да седи


КОРПАТА ЗА БЕБЕ:

· Зимска навлака
· Рачката која се подесува овозможува да се носи детето и кога корпата е демонтирана од рамот
· Подесување на тендата
· Меко душече
· Опција за подесување на наслонот


ТРАНСПОРТЕР:

· Може да се користи како мини лулка на рамна површина
· Стандардизиран и атестиран (E20 44P -04 2064)
· Три точки на врзување
· Подесување на рачката за носење
· Зимска навлака


ТОРБА:

· Голема, елегантна и лесна
· Каиш за рамото
· Брза и едноставна инсталација на рамот од количката


СЕТОТ 3 во 1 ВКЛУЧУВА:

· Квалитетен рам со подесување на тврдината на амортизерите
· Спортско седиште
· Корпа за бебе
· Транспортер
· Зимски навлаки за спортското седиште, корпата и транспортерот
· Затворена шопинг торба на рамот од количката
· Торба за мајката
· Покривка за дожд
· Мрежа против инсектиВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

Изотерм ранец Qplay Kindy Elephant

1.490 ден.
-15%

BULUT креветче за бебе 130/80cm

15.990 ден. 18.900 ден.

БАЊАРКА FLOCK

1.290 ден.

СЕТ ПОСТЕЛНИНА FAWN

1.790 ден.
-19%

Coccolle LIBRA носилка за бебе (2 in 1) grey

2.190 ден. 2.700 ден.

ОРГАНСКО ЌЕБЕ ELO

1.490 ден.
-10%

Трактор на акумулатор red

6.990 ден. 7.800 ден.
-25%

Количка - Liberta STELLA black

4.490 ден. 5.980 ден.
-22%

Liberta трицикл RACER (2 in 1) grey

4.290 ден. 5.500 ден.