Потребна ви е помош?
+389 (0)78 429 865

Coccolle INSIEME транспортно креветче со две нивоа grey stone

6.980 ден.
8.500 ден.
  • Производител: COCCOLLE
  • Шифра:INSIEME
  • Достапност:На залиха


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.


Мултифункционалното транспортно креветче на две нивоа Coccolle Insieme е совршен производ за вас доколку сакате да го научите вашето бебе да спие мирно, притоа нудејќи му блискост и родителска удобност. Производот создава посебен простор за малиот, но и ја обезбедува потребната близина за да бидете блиску до него ноќ по ноќ, за доење, спокојство и чувство на сигурност. Може да се прицврсти на спални кои имаат систем за прицврстување преку решетки кои се прикачуваат на рамката на креветот. Како што расте детето, прицврстената страна може да се подигне, а производот може да се користи како класично креветче.


Креветот Insieme ви овозможува да бидете блиску до вашето дете без ризици да спиете заедно. Останува само да го искористите уникатното искуство на поврзување и полесниот начин за хранење и заспивање на бебето. Покрај тоа, креветчето е опремено со пресоблекување и простор за складирање, што помага да се зголеми просторот. Играјте. Креветчето е целосно преклопливо, а благодарение на оваа функција малиот нема да мора да го менува местото за спиење кога ќе излезете од дома.


Главни карактеристики:


- кревет за прицврстување со великодушна големина, може да се користи помеѓу 0 и 3 години


- може да се користи од новороденче


- лесно прицврстување на рамката на креветот


- лесно преклоплива страна


- опремен со пресоблекување и простор за складирање


- ултра компактно преклопување, приспособливост во секое опкружување

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Најново

ВРЕЌИЧКА ЗА СПИЕЊЕ ELO 0-6M

1.690 ден.
-20%

KIDDY седиште EVOLUTION PRO lizard green 0-13kg

5.990 ден. 7.490 ден.
-21%

LA MAMA - NANE Количка за бебе grey

5.490 ден. 6.980 ден.

Изотерм ранец Qplay Kindy Elephant

1.490 ден.
-19%

Coccolle LIBRA носилка за бебе (2 in 1) grey

2.190 ден. 2.700 ден.

БЕБЕШКА ПОСТЕЛНИНА MR.SHELDON

1.790 ден.
-19%

QPlay трицикл NOVA (4 in 1) niello grey

7.980 ден. 9.900 ден.
-15%

Kinderkraft седиште XPAND2 I-SIZE 100-150cm 9-36 kg isofix

7.210 ден. 8.490 ден.