Потребна ви е помош?
+389 (0)78 429 865

Kinderkraft лулашка - Minky mint

4.490 ден.
6.900 ден.
  • Производител: KINDERKRAFT
  • Шифра:16453
  • Достапност:На залиха


Електрична лулашка со контролен панел и три вида на играчки кои ќе го заинтересираат вашето бебе. 

Благодарение на лесната конструкција, многу лесно се преместува.

Сместете го вашето бебе во удобната лулашка, обезбедете го со сигурносниот појас во 5 точки на врзување. Појасите имаат додатни меки подлоги за рамењата кои ќе обезбедат дополнителна удобност.

MINKY лулашката за бебе поседува автоматско лулање со опција за подесување на брзината и времето на 3 нивоа: 10, 20 30 минути.

Комбинацијата на 8 смирувачки мелодии и неколку звуци од природата со додатни играчки кои ја подобруваат моториката ќе обезбедат вистинско уживање за вашето бебе. 

Вклучена е и занимлива вртелешка со меки играчки изработени од мек материјал кои можат да шушкаат и свиркаат со што ќе го стимулираат вашето бебе во октривањето на звуците. 


начин на монтирање:


ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Најново