Потребна ви е помош?
+389 (0)78 429 865

Kunert Gold - Санка со зимска вреќа 01 black

5.580 ден.
6.980 ден.
  • Производител: KUNERT
  • Шифра:GOLD
  • Достапност:На залиха

Припремете го вашето дете за претстојните зимски денови...Санки со зимска вреќа KUNERT- GOLD! 

Санките имаат опција за монтирање и демонтирање на грбниот наслон, така што вашето дете ќе може да ја користи санката без ограничување на возраста.


Во сетот се вклучени:


• Конструкцијата

• Топла зимска вреќа во боја по ваш избор

• Монтажно демонтирачкиот наслон

• Монтажно демонтирачката рачка за туркање

• Јаже за влеќење на санката


Димензии:


• Ширина на санката 40 cm

• Должина на санката 117 cm


ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.

НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Најново