Потребна ви е помош?
+389 (0)78 429 865

Kunert Gold - Санка со зимска вреќа 04 light green

5.580 ден.
6.980 ден.
  • Производител: KUNERT
  • Шифра:KUNERT GOLD
  • Достапност:На залиха

Припремете го вашето дете за претстојните зимски денови...


Санки со зимска вреќа KUNERT- GOLD! 


Санките имаат опција за монтирање и демонтирање на грбниот наслон, така што вашето дете ќе може да ја користи санката без ограничување на возраста.
Во сетот се вклучени:
• Конструкцијата


• Топла зимска вреќа во боја по ваш избор


• Монтажно демонтирачкиот наслон


• Монтажно демонтирачката рачка за туркање


• Јаже за влеќење на санката
Димензии:
• Ширина на санката 40 cm


• Должина на санката 117 cm
ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.


НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново