ДЕТСКИ ВЕЛОСИПЕД МАКС ХЕПИ ФОКС 12"
  • ДЕТСКИ ВЕЛОСИПЕД МАКС ХЕПИ ФОКС 12"
  • ДЕТСКИ ВЕЛОСИПЕД МАКС ХЕПИ ФОКС 12"
  • ДЕТСКИ ВЕЛОСИПЕД МАКС ХЕПИ ФОКС 12"
  • ДЕТСКИ ВЕЛОСИПЕД МАКС ХЕПИ ФОКС 12"
  • ДЕТСКИ ВЕЛОСИПЕД МАКС ХЕПИ ФОКС 12"

ДЕТСКИ ВЕЛОСИПЕД МАКС ХЕПИ ФОКС 12"

3.290 MKD
без ДДВ: 2.788 MKD
Шифра на производ: MAX
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

СПЕЦИФИКАЦИЈА:

Големина на тркала 12"
Предна и задна "Caliper" кочница
Метален штитник за ланецот
Преден браник
Помошни тркала
Украсно ѕвонче
Шише за вода
Висококвалитетни "Wanda" гуми

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Основна цел на ланецот на ЛИБЕРТА маркетите е да се задоволат потребите на нашите купувачи. Кај нас ќе најдете богат избор на опрема за бебиња и играчки со докажан квалитет и ниски цени.

Задоволни ќе бидеме ако секој ден можеме да најдеме нешто со кое ќе го подобриме нашето работење, со единствена цел да имаме што позадоволни купувачи со што ќе го оправдаме епитетот ЛИБЕРТА БРОЈ ЕДЕН ЗА УБАВИТЕ НЕШТА.

повеќе..

Контакт

  • 043 361 442
  • 070 376 668
  • liberta_negotino@yahoo.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2019. UKION SHOPS