SMOBY ТОБОГАН L
  • SMOBY ТОБОГАН L
  • SMOBY ТОБОГАН L
  • SMOBY ТОБОГАН L
  • SMOBY ТОБОГАН L
  • SMOBY ТОБОГАН L

SMOBY ТОБОГАН L

4.590 MKD
без ДДВ: 3.890 MKD
Шифра на производ: SMOBY
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Тобоган со вода.

- може да се користи на отворено или во домот
- препорачан за деца со возраст од над 2 години
- максимална тежина - 50кг.
- заштита од UV зрачење
 
За екстра забава инсталирајте црево за вода.
100 x 159 x 150 см.

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Основна цел на ланецот на ЛИБЕРТА маркетите е да се задоволат потребите на нашите купувачи. Кај нас ќе најдете богат избор на опрема за бебиња и играчки со докажан квалитет и ниски цени.

Задоволни ќе бидеме ако секој ден можеме да најдеме нешто со кое ќе го подобриме нашето работење, со единствена цел да имаме што позадоволни купувачи со што ќе го оправдаме епитетот ЛИБЕРТА БРОЈ ЕДЕН ЗА УБАВИТЕ НЕШТА.

повеќе..

Контакт

  • 043 361 442
  • 070 376 668
  • liberta_negotino@yahoo.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2019. UKION SHOPS