Потребна ви е помош?
+389 (0)78 429 865

Автомобил на акумулатор - BMW STYLE white

7.490 ден.
8.500 ден.
  • Производител: LIBERTA
  • Шифра:BMW Style
  • Достапност:На залиха


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

Ако барате фантастични двојни мотори со подобри перформанси на погруби површини и тревни површини за децата, тогаш, проверете го BMW Style Coupe 12V Electric Ride On Car на Funstuff.ie.


Електричното возење со автомобил има опционален родителски далечински управувач 2.4G Bluetooth, брзини напред и назад, отворени врати, влез за MP3 плеер, влез за USB/SD картичка, звуци на воланот, работни LED фарови, двојни мотори и простор за складирање на багажникот во автомобилот.


Со брзини до 3,5 km на час (до еден час времетраење на игра, 6-8 часа целосно полнење), вашите деца дефинитивно ќе имаат многу неверојатна, стилска забава на отворено.


BMW Style Coupe 12V Electric Ride On Car е погоден за возраст од 2-5 години и само на цврсти, рамни површини и тревници.


Карактеристики на производот:


Вклучен е родителски далечински управувач со Bluetooth 2.4G (опционално користење)

Вклучена е 1 x 12V 4,5AH батерија со оловна киселина. Целосното полнење е максимум 6-8 часа. Времетраењето на играта е до 1 час.

2 x мотори x 35W

Димензии: 98cm x 52cm x 42cm

Вклучен е 1 x 12V полнач

Големина и тежина на кутијата на производот: 98cm x 48cm x 25cm; 12,5 кг GW

Максималната брзина е 3,5 километри на час


Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Најново

-35%

Количка - Liberta LENA (3 in 1) gold

8.980 ден. 13.900 ден.

Kiderkraft количка - APINO dove grey

9.980 ден.

QPLAY тротинет за деца SEMA pink

3.980 ден.
-17%

Автомобил на акумулатор - UTV-2 SEAT red

11.980 ден. 14.490 ден.
-19%

QPlay трицикл NOVA (4 in 1) niello blue

7.980 ден. 9.900 ден.

ГНЕЗДО MR.SHELDON

3.690 ден.
-19%

Coccolle LIBRA носилка за бебе (2 in 1) grey

2.190 ден. 2.700 ден.
-21%

LA MAMA - NANE Количка за бебе black

5.490 ден. 6.980 ден.