Потребна ви е помош?
+389 (0)78 429 865

AMBULANCE - Амбулантно возило (30 cm)

210 ден.
  • Производител: UCAR TOYS
  • Шифра:AMBULANCE 30CM
  • Достапност:На залиха


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ:

Амбулантно возило долго 30 см со кое децата можат да си играат каде сакаат.

КАРАКТЕРИСТИКИ НА ПРОИЗВОДОТ:

- Возраст за користење +10 месеци
- Метални делови, завртки итн. не се вклучени.
- Се произведува од пластика и бои погодни за здравјето на децата.

ГЛАВНИ ДЕЛОВИ ВО ВНАТРЕШНОСТ НА ПРОИЗВОДОТ:

4 Тркала
ергономски дизајн


ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Најново

-12%

Kinderkraft баланс велосипед 2WAY NEXT light green 2022

3.490 ден. 3.980 ден.

Kiderkraft количка - RINE juicy green

10.490 ден.

Bebetto Flavio Premium Class 2 in 1

36.900 ден.
-23%

Дигитален Видеофон - SAFENESS Lorelli

4.980 ден. 6.500 ден.

Kiderkraft количка - INDY2 cozy grey

8.690 ден.
-22%

Liberta трицикл RACER (2 in 1) purple

4.290 ден. 5.500 ден.

Kiderkraft количка - INDY2 dahila pink

8.690 ден.