Потребна ви е помош?
+389 (0)78 429 865

AMBULANCE - Амбулантно возило (30 cm)

210 ден.
  • Производител: UCAR TOYS
  • Шифра:AMBULANCE 30CM
  • Достапност:На залиха

ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ:

Амбулантно возило долго 30 см со кое децата можат да си играат каде сакаат.

КАРАКТЕРИСТИКИ НА ПРОИЗВОДОТ:

- Возраст за користење +10 месеци
- Метални делови, завртки итн. не се вклучени.
- Се произведува од пластика и бои погодни за здравјето на децата.

ГЛАВНИ ДЕЛОВИ ВО ВНАТРЕШНОСТ НА ПРОИЗВОДОТ:

4 Тркала
ергономски дизајн


ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Најново