Потребна ви е помош?
+389 (0)78 429 865

ATV CAR - АТВ туркало 54 см

820 ден.
  • Производител: UCAR TOYS
  • Шифра:ATV CAR
  • Достапност:На залиха


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

АТВ туркало 54 см

ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ:

АТВ без педали, кој помага во развојот на мускулите на стапалото и нозете, што може да биде првиот велосипед на децата.

КАРАКТЕРИСТИКИ НА ПРОИЗВОДОТ:

- Возраст за употреба +10 месеци
- Метални делови, завртки и сл. Не содржи.
- Изработен е од пластика и бои погодни за здравјето на детето.
- Сите наши производи се достапни во извештаите за тестирање.

ПАКУВАЊЕ НА ПРОИЗВОД:
мрежа

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Најново

БЕБЕШКА ПОСТЕЛНИНА FAWN

1.790 ден.
-17%

Автомобил на акумулатор - UTV-2 SEAT red

11.980 ден. 14.490 ден.

ОГРАДИЦА ELO

1.590 ден.
-19%

QPlay трицикл NOVA (4 in 1) niello grey

7.980 ден. 9.900 ден.

БАЊАРКА FLOCK

1.290 ден.

ВРЕЌИЧКА ЗА СПИЕЊЕ FAWN 0-6M

1.690 ден.