Најново
Kinderkraft хранилка 2in1 TIXI grey
  • Kinderkraft хранилка 2in1 TIXI grey
  • Kinderkraft хранилка 2in1 TIXI grey
  • Kinderkraft хранилка 2in1 TIXI grey
  • Kinderkraft хранилка 2in1 TIXI grey
  • Kinderkraft хранилка 2in1 TIXI grey
  • Kinderkraft хранилка 2in1 TIXI grey
  • Kinderkraft хранилка 2in1 TIXI grey
  • Kinderkraft хранилка 2in1 TIXI grey
  • Kinderkraft хранилка 2in1 TIXI grey
  • Kinderkraft хранилка 2in1 TIXI grey

Kinderkraft хранилка 2in1 TIXI grey

6.490 ден.
Производител: KINDERKRAFT
Шифра на производ: 17198
Достапност: На залиха
Количина:

 

Kinderkraft 2во1 столчето за хранење TIXI расте заедно со вашето дете.

Комбинирајте ги двете функции во зависност од возраста на детето - високо столче за хранење и столче за постаро дете. 
 

-Стабилните ногарки на хранилката се изработени од квалитетно буково дрво. 

-Сигурносна брава која штити од случајно преклопување. 

-Хранилката Kinderkraft TIXI е предвидена за користење од 6 месеци до 5 години во зависност од возраста.


-Пространо седиште

-Двострук посллужавник со опција за подесување на растојанието од детето. 

-Стабилен држач за нозе

-Сигурносен појас

-Освен за хранење, послужавникот може да послужи и како биро за цртање.

-Седиштето е со воодотпорна мека облога која може да се извади и е лесна за одржување. 

-Со едноставна демонтажа на хранилките добивате столче за постаро дете.


ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

начин на монтирање:

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Liberta Bebe Centar © 2021. UKION SHOPS
KINDERKRAFT Kinderkraft хранилка 2in1 TIXI grey   Kinderkraft 2во1 столчето за хранење TIXI расте заедно со вашето дете. Комбинирајте ги двете функции во зависност од возраста на детето - високо столче за хранење и столче за постаро дете.    -Стабилните ногарки на хранилката се изработени од квалитетно буково дрво.  -Сигурносна брава која штити од случајно преклопување.  -Хранилката Kinderkraft TIXI е предвидена .. Category: Product #: 17198 Regular price: 6.490 ден. 6.490 Available from: Либерта