Потребна ви е помош?
+389 (0)78 429 865

WILLY креветче за бебе

6.980 ден.
8.000 ден.
  • Производител: KLUPS
  • Шифра:WILLY
  • Достапност:На залиха


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

Моделот на бебешко креветче Willy Klups е најпрактичниот избор за креирање на детска соба.

Тоа е најдобрата инвестиција за итно создавање на простор кој на бебето ќе му понуди сигурност, удобност, топлина и радост, „следејќи го“ во текот на неговото детство.


Со модерен, едноставен дизајн, креветчето WILLY е совршено решение за родителите кои сакаат парче мебел што ќе им служи на нивните деца со години.

Направено од 100% борово дрво од шумите во Полска. (Произведено во Европска Унија.)

Цврста конструкција за издржливост и долготрајна употреба.

Лакирање со еколошки бои на база на вода.

Растојанието помеѓу шипките е 6 cm за да се избегне ризикот од повреда.Креветот Klups WILLY се прилагодува во три висини (24 cm, 39 cm, 54 cm).

Тоа значи дека може да се користи од раѓање и последователно да „расте“ со детето, прилагодувајќи се на неговиот раст и сегашните потреби.

Душек не е вклучен во комплетот!


Димензии:

Внатрешна големина: 120 x 60 cm

Надворешна големина: 124 x 66 x 85 cm

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Најново

ОГРАДИЦА MR.SHELDON

1.590 ден.

Изотерм ранец Qplay Kindy Girafe

1.490 ден.

БЕБЕШКА ПОСТЕЛНИНА FAWN

1.790 ден.
-18%

Coccolle трицикл ALEGRA (3 in 1) magenta

6.980 ден. 8.500 ден.

QPLAY тротинет за деца SEMA blue

3.490 ден.
-15%

Мотор на акумулатор - VESPA PX150 Licensed Motorcycle white

8.490 ден. 9.980 ден.
-12%

Автомобил на акумулатор - JEEP-2 SEAT white

10.980 ден. 12.490 ден.
-20%

Liberta седиште APOLO 9-36kg green

3.980 ден. 4.980 ден.

Kinderkraft количка - TIK stone grey

4.980 ден.
-12%

Kinderkraft баланс велосипед 2WAY NEXT rose pink 2022

3.490 ден. 3.980 ден.