Најново
MARSELL гардеробер за деца и бебиња
  • MARSELL гардеробер за деца и бебиња
  • MARSELL гардеробер за деца и бебиња
  • MARSELL гардеробер за деца и бебиња
  • MARSELL гардеробер за деца и бебиња
  • MARSELL гардеробер за деца и бебиња
  • MARSELL гардеробер за деца и бебиња

MARSELL гардеробер за деца и бебиња

18.290 ден.
Производител: KLUPS
Шифра на производ: 18053
Достапност: На залиха
Количина:

Доколку сакате да ја комплетирате собата на вашето бебе или дете, гардероберот MARSELL е вистинскиот избор.
Двокрилниот детски гардеробер со додатна фиока заради својот функционален распоред ќе овозможи сортирање на целата гардероба.

На левата страна од MARSELL гардероберот се наоѓаат широки полици кои освен за складирање на гардеробата може да послужат и за сите други неопходни предмети како на пример козметика за вашите најмлади.
Десното крило од гардероберот е предвидено за сортирање на гардероба која може да се прикачи. 
Поради својата големина и димензии ќе имате доволно простор и ќе бидете без грижи дека гардеробата ќе се стутка.
Врвната елеганција квалитет на ова задолжително парче мебел посебно се гледа на деталите од фиоката!

Изрезбаните препознатливи мотиви од MARSELL групата на мебел посебно ќе ги израдуваат вашите најмали. Мотивите кои се наоѓаат на самата фиока и завршната изработка на MARSELL гардероберот освен функционалност обезбедуваат и атрактивен изглед.

Поради своите дименззии и белата боја MARSELL гардероберот може да се вклопи со другите делови од мебелот.
Димензии: 173x84x54cm
Материјал: Висококвалитетна иверка

Вршиме достава до дома.
Нарачки на тел: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Liberta Bebe Centar © 2021. UKION SHOPS
KLUPS MARSELL гардеробер за деца и бебиња Доколку сакате да ја комплетирате собата на вашето бебе или дете, гардероберот MARSELL е вистинскиот избор. Двокрилниот детски гардеробер со додатна фиока заради својот функционален распоред ќе овозможи сортирање на целата гардероба. На левата страна од MARSELL гардероберот се наоѓаат широки полици кои освен за складирање на гардеробата може да послужат и за сите други неопходни предмети к.. Category: Product #: 18053 Regular price: 18.290 ден. 18.290 Available from: Либерта