Kunert Romantic (3 во 1)
 • Kunert Romantic (3 во 1)
 • Kunert Romantic (3 во 1)
 • Kunert Romantic (3 во 1)
 • Kunert Romantic (3 во 1)
 • Kunert Romantic (3 во 1)
 • Kunert Romantic (3 во 1)
 • Kunert Romantic (3 во 1)
 • Kunert Romantic (3 во 1)
 • Kunert Romantic (3 во 1)
 • Kunert Romantic (3 во 1)
 • Kunert Romantic (3 во 1)
 • Kunert Romantic (3 во 1)
 • Kunert Romantic (3 во 1)
 • Kunert Romantic (3 во 1)
 • Kunert Romantic (3 во 1)
 • Kunert Romantic (3 во 1)
 • Kunert Romantic (3 во 1)
 • Kunert Romantic (3 во 1)
 • Kunert Romantic (3 во 1)
 • Kunert Romantic (3 во 1)
 • Kunert Romantic (3 во 1)
 • Kunert Romantic (3 во 1)

Kunert Romantic (3 во 1)

21.980 MKD26.000 MKD
без ДДВ: 20.933 MKD
Шифра на производ: ROMANTIC
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Количката за бебе KUNERT ROMANTIC ја одликува прекрасниот ретро дизајн кој потсеќа на старите времиња. Големте тркала се одлични за прошетки бидејќи ги апсорбираат сите нерамнини и  неправилности на теренот. Елегантна и модерна детска количка, удобна и лесна за употреба. Kunert количките за бебе го освојуваат пазарот поради својата практичност, едноставност и цена, и исто така го пратат развојот на вашето дете од раѓање па се до 3 години. Корпата за бебе, спортското седиште и транспортерот можете да ги ротирате во двата правци на возење. Рачката за туркање на рамот од количката се подесува по висина. Вашето бебе ќе ужива во возењето со овој атрактивен модел на количка за бебе.

Количката ги исполнува највисоките EU стандарди за сигурност и квалитет. 

РАМОТ НА КОЛИЧКАТА:

· Издржлив и цврст
· Спортското седиште, корпата и транспортерот може да се монтираат на рамот во двата правци на движење
· 2 големи торби поставени на рамот од количката, едно текстилна една метална.
· Лесно склопување на рамот
· Мека суспензија дизајнирана за лулање
· 4 големи тркала


СПОРТСКО СЕДИШТЕ:

· Зимска навлака
· Подесување на тендата
· Преден браник со опција за вадење
· Подесување на наслонот во 4 позиции
· Подесување на држачот за нозе
· Сигурносен појас со 4 точки на врзување
· Спортското седиште се користи од раѓање до 6 месеци, односно од кога детео ќе почне самостално да седи


КОРПАТА ЗА БЕБЕ:

· Зимска навлака
· Рачката која се подесува овозможува да се носи детето и кога корпата е демонтирана од рамот
· Подесување на тендата
· Меко душече
· Опција за подесување на наслонот


ТРАНСПОРТЕР:

· Може да се користи како мини лулка на рамна површина
· Стандардизиран и атестиран (E20 44P -04 2064)
· Три точки на врзување
· Подесување на рачката за носење
· Зимска навлака


ТОРБА:

· Голема, елегантна и лесна
· Каиш за рамото
· Брза и едноставна инсталација на рамот од количката


СЕТОТ 3 во 1 ВКЛУЧУВА:

· Квалитетен рам со подесување на тврдината на амортизерите
· Спортско седиште
· Корпа за бебе
· Транспортер
· Зимски навлаки за спортското седиште, корпата и транспортерот
· Затворена шопинг торба на рамот од количката
· Торба за мајката
· Покривка за дожд
· Мрежа против инсекти


НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865 070/376/668 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Основна цел на ланецот на ЛИБЕРТА маркетите е да се задоволат потребите на нашите купувачи. Кај нас ќе најдете богат избор на опрема за бебиња и играчки со докажан квалитет и ниски цени.

Задоволни ќе бидеме ако секој ден можеме да најдеме нешто со кое ќе го подобриме нашето работење, со единствена цел да имаме што позадоволни купувачи со што ќе го оправдаме епитетот ЛИБЕРТА БРОЈ ЕДЕН ЗА УБАВИТЕ НЕШТА.

повеќе..

Контакт

 • 043 361 442
 • 070 376 668
 • liberta_negotino@yahoo.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2019. UKION SHOPS