Санки Davos mini
  • Санки Davos mini
  • Санки Davos mini

Санки Davos mini

2.480 MKD
без ДДВ: 2.102 MKD
Шифра на производ: DAVOS
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Санките за деца DAVOS MINI се предвидени за возраст од 3+ гoдини и носивост до 90 kg.

Делот за седење е изработен од цврсто буково дрво што допринесува за истрајност и удобност за време на возењето. 

Клизачките ногарнки се изработени од свиени шпрерплочки, а мостот од високо квалитетен материјал со полимер. 

Клизачките ногарки се појачани со метали лајсни.

Санките за деца DAVOS MINI се лесни и погодни за транспорт и складирање. 

Дочекајте го снегот спремни и овозможете им на вашите деца да уживаат во снежните игри. 


Вршиме достава до дома.
Нарачки на тел: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Основна цел на ланецот на ЛИБЕРТА маркетите е да се задоволат потребите на нашите купувачи. Кај нас ќе најдете богат избор на опрема за бебиња и играчки со докажан квалитет и ниски цени.

Задоволни ќе бидеме ако секој ден можеме да најдеме нешто со кое ќе го подобриме нашето работење, со единствена цел да имаме што позадоволни купувачи со што ќе го оправдаме епитетот ЛИБЕРТА БРОЈ ЕДЕН ЗА УБАВИТЕ НЕШТА.

повеќе..

Контакт

  • 043 361 442
  • 078 429 865 / 072 221 896
  • liberta_negotino@yahoo.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2020. UKION SHOPS