Најново
-26%
Coccolle каиш за проодување BENITO red Coccolle каиш за проодување BENITO red
590 ден.800 ден.
590 ден.800 ден.
-26%
Coccolle каиш за проодување BENITO black Coccolle каиш за проодување BENITO black
590 ден.800 ден.
590 ден.800 ден.
-20%
Coccolle CELLA носилка за бебе (2 in 1) black Coccolle CELLA носилка за бебе (2 in 1) black
1.990 ден.2.500 ден.
1.990 ден.2.500 ден.
-20%
Coccolle CELLA носилка за бебе (2 in 1) grey Coccolle CELLA носилка за бебе (2 in 1) grey
1.990 ден.2.500 ден.
1.990 ден.2.500 ден.
-10%
Coccolle PRIMO PASSO (3 in 1) red Coccolle PRIMO PASSO (3 in 1) red
3.980 ден.4.400 ден.
3.980 ден.4.400 ден.
-10%
Coccolle PRIMO PASSO (3 in 1) blue Coccolle PRIMO PASSO (3 in 1) blue
3.980 ден.4.400 ден.
3.980 ден.4.400 ден.
-25%
Coccolle EASY дубак pink Coccolle EASY дубак pink
2.490 ден.3.300 ден.
2.490 ден.3.300 ден.
-25%
Coccolle EASY дубак blue Coccolle EASY дубак blue
2.490 ден.3.300 ден.
2.490 ден.3.300 ден.
Alberomio подлога за пресоблекување

Alberomio подлога за пресоблекување

1.200 ден.
Шифра на производ: ALBEROMIO
Достапност: На залиха
Количина:

Alberomio тврдата подлога за пресоблекување и повивање е изработена од стабилно и цврсто лежиште и мек сунѓер кој е обложен со PVC материјал кој е лесен за одржување. 

Тврдата подлога за пресоблекување има посебно профилирани страници кои спречуваат детето да се лизга за време на повивањето. 

Alberomio подлогата за пресоблеклување е погодна за поставување на кревет, комода или друга површина која би одговарала. Спеијалните штрафови за фиксирање ќе спречат изместување на подлогата за време на користењето.
 
Должина: 70 cm

Ширина: 47 cm

Погодна за монтирање на стандардно бебешко креветче со димензии 120x60 cm.

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Liberta Bebe Centar © 2021. UKION SHOPS
Alberomio подлога за пресоблекување Alberomio тврдата подлога за пресоблекување и повивање е изработена од стабилно и цврсто лежиште и мек сунѓер кој е обложен со PVC материјал кој е лесен за одржување.  Тврдата подлога за пресоблекување има посебно профилирани страници кои спречуваат детето да се лизга за време на повивањето.  Alberomio подлогата за пресоблеклување е погодна за поставување на кревет, комода или друга површина.. Category: Product #: ALBEROMIO Regular price: 1.200 ден. 1.200 Available from: Либерта