Најново
-26%
Coccolle каиш за проодување BENITO red Coccolle каиш за проодување BENITO red
590 ден.800 ден.
590 ден.800 ден.
-26%
Coccolle каиш за проодување BENITO black Coccolle каиш за проодување BENITO black
590 ден.800 ден.
590 ден.800 ден.
-20%
Coccolle CELLA носилка за бебе (2 in 1) black Coccolle CELLA носилка за бебе (2 in 1) black
1.990 ден.2.500 ден.
1.990 ден.2.500 ден.
-20%
Coccolle CELLA носилка за бебе (2 in 1) grey Coccolle CELLA носилка за бебе (2 in 1) grey
1.990 ден.2.500 ден.
1.990 ден.2.500 ден.
-10%
Coccolle PRIMO PASSO (3 in 1) red Coccolle PRIMO PASSO (3 in 1) red
3.980 ден.4.400 ден.
3.980 ден.4.400 ден.
-10%
Coccolle PRIMO PASSO (3 in 1) blue Coccolle PRIMO PASSO (3 in 1) blue
3.980 ден.4.400 ден.
3.980 ден.4.400 ден.
-25%
Coccolle EASY дубак pink Coccolle EASY дубак pink
2.490 ден.3.300 ден.
2.490 ден.3.300 ден.
-25%
Coccolle EASY дубак blue Coccolle EASY дубак blue
2.490 ден.3.300 ден.
2.490 ден.3.300 ден.
Coccolle CELLA носилка за бебе (2 in 1) black
  • Coccolle CELLA носилка за бебе (2 in 1) black
  • Coccolle CELLA носилка за бебе (2 in 1) black
  • Coccolle CELLA носилка за бебе (2 in 1) black
  • Coccolle CELLA носилка за бебе (2 in 1) black

Coccolle CELLA носилка за бебе (2 in 1) black

1.990 ден.2.500 ден.
Производител: COCCOLLE
Шифра на производ: CELLA
Достапност: На залиха
Количина:

Нераскинливата врска помеѓу ротиделите и новороденчињата е загарантирана со новата Coccollе CELLA носилка.

Со бројните предности и висококвалитетни материјали, CELLA носилката ќе биде добродојдена во животот на секој родител. Прилагодлива и ергономска за родителите и децата, носилката гарантира правилна позиција на малечкото која нема да го спречи развојот. Исто така, благодарение на дизајнот, било какво однесување на бебето нема да биде проблем за родителот.

Изработена од 100% памук, CELLA носилката обезбедува максимален комфор за малечкото, а навлаката за главчето на бебето со која е опремена носилката ќе го заштити од неповолни временски услови. Дизајнот на производот обезбедува вентилација и проток на воздух со што се спречува загревање. CELLA  е 2 во 1 производ бидејќи може да се носи напред или на грбот во стилот на ранец. Надворешните материјали се подржани со издржлива подлога и стабилизирачка пења која ја обезбедува неопходната заштита и подршка за детето и родителите. Опремена со предни прегради ќе можете лесно да ги складирате вашиот телефон или клучеви.

КАРАКТЕРИСТИКИ:

- опремена со навлака за главчето на бебето која може да се извади
- опремена со прегради за складирање на мали предмети
- изработка: 100% памук
- ергономски и цврсти каиши за носење
- може да се користи на градите (од 3.6 до 9.1kg) или на грбот, во стилот на ранец (од 6.8 до 12 kg.)
- обезбедува позиција за бебето која не го спречува развојот


Вршиме достава до дома.
Нарачки на тел: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Liberta Bebe Centar © 2021. UKION SHOPS
COCCOLLE Coccolle CELLA носилка за бебе (2 in 1) black Нераскинливата врска помеѓу ротиделите и новороденчињата е загарантирана со новата Coccollе CELLA носилка. Со бројните предности и висококвалитетни материјали, CELLA носилката ќе биде добродојдена во животот на секој родител. Прилагодлива и ергономска за родителите и децата, носилката гарантира правилна позиција на малечкото која нема да го спречи развојот. Исто така, благодарение на дизајнот, .. Category: Product #: CELLA Regular price: 1.990 ден. 1.990 Available from: Либерта