Потребна ви е помош?
+389 (0)78 429 865

Автомобил на акумулатор - Mercedes Benz GLA 45 white licensed design

11.490 ден.
14.380 ден.
  • Шифра:188 M GLA WHITE
  • Достапност:На залиха


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.


Информација за продуктот

Карактеристики:

Батерија од 12V4.5Ah

2 мотори 2x25W

По еден мотор на секое задно тркало

Вози напред-назад

Функција за меко забрзување

Предни и задни светла (LED)

Осветлена единица за прикажување

Звук за стартување на моторот

Копчиња за сигнал и музика на воланот

USB, MINI SD и MP3 влез

Прилагодлив волумен

Дигитален индикатор за напон

2 вистински врати

Гумени (EVA) тркала

Сигурносен појас

Прилагодлива брзина од 2 km/h и 4,5 km/h

Може да се контролира рачно или со вклучениот далечински управувач

Далечински управувач од 2,4 GHz со функција за блокирање и променлива брзина

Носивост до 30 kg

Погоден за деца до 3 години

Димензии: 100 cm x 49 cm x 30 cm


Забелешка за батеријата: Пред првата употреба, батеријата мора да биде целосно наполнета (8 часа). Батеријата мора да биде активна во случај автомобилот да биде запрен, ако помалку од едно полнење месечно и автомобилот се чува долго време во лето, каблите мора да се исклучат.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

-11%

Автомобил на акумулатор - PORSCHE pink

11.980 ден. 13.490 ден.
-10%

Bebetto Rainbow

17.980 ден. 19.980 ден.
-16%

Coccolle количка - ALLA tirquoise tide

4.980 ден. 5.900 ден.
-22%

Liberta трицикл RACER (2 in 1) grey

4.290 ден. 5.500 ден.
-10%

KIDDY седиште EVOLUTION PRO lizard green 0-13kg

6.740 ден. 7.490 ден.

ГНЕЗДО ELO

3.690 ден.

ОРГАНСКО ЌЕБЕ MR.SHELDON

1.490 ден.
-10%

Coccolle количка LISSIA Travel Sistem 3 in 1 anthracite

19.780 ден. 21.980 ден.

БЕБЕШКА ПОСТЕЛНИНА ELO

1.790 ден.