Најново
Дигитален Видеофон - NANO VB605
  • Дигитален Видеофон - NANO VB605
  • Дигитален Видеофон - NANO VB605
  • Дигитален Видеофон - NANO VB605
  • Дигитален Видеофон - NANO VB605
  • Дигитален Видеофон - NANO VB605

Дигитален Видеофон - NANO VB605

4.300 ден.5.500 ден.
Шифра на производ: NANO
Достапност: На залиха
Количина:

- Фреквенција: ISM 2400 ~ 2483,5 MHz
- Опсег: Затворен простори: 50м, отворен простори: 260м
- Модулација: GFSK
- Видео: 2.4" LCD
- Резолуција на екранот: 320х240 px
- Резолуција на камера: 640 x 480

Функции:

- Активација на звук
- Музички плеер
- Двонасочна комуникација
- Температурен сензор
- Ноќна верзија 
- Аларм
- Мени на 8 јазици

Комплет вклучуваат: 1 уред за родител, 1 уред за бебето, 2 адаптери, 1 - Li-lon полимерна батерија за уредот на родителите, упатство за употреба

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Liberta Bebe Centar © 2021. UKION SHOPS
Дигитален Видеофон - NANO VB605 - Фреквенција: ISM 2400 ~ 2483,5 MHz - Опсег: Затворен простори: 50м, отворен простори: 260м - Модулација: GFSK - Видео: 2.4" LCD - Резолуција на екранот: 320х240 px - Резолуција на камера: 640 x 480 Функции: - Активација на звук - Музички плеер - Двонасочна комуникација - Температурен сензор - Ноќна верзија  - Аларм - Мени на 8 јазици Комплет вклучуваат: 1 уред за родител,.. Category: Product #: NANO Regular price: 4.300 ден. 4.300 Available from: Либерта