Најново
Junama Diamond Glow (2 in 1) Junama Diamond Glow (2 in 1)
50.980 ден.
50.980 ден.
Junama Diamond Glow (3 in 1) Junama Diamond Glow (3 in 1)
56.980 ден.
56.980 ден.
-15%
Дубак-Џампер-Клацкалка (3 во 1) UNICORN pink Дубак-Џампер-Клацкалка (3 во 1) UNICORN pink
3.390 ден.4.000 ден.
3.390 ден.4.000 ден.
-13%
Coccolle TALITHA седиште (0-25kg) blue Coccolle TALITHA седиште (0-25kg) blue
5.390 ден.6.200 ден.
5.390 ден.6.200 ден.
-13%
Coccolle TALITHA седиште (0-25kg) red Coccolle TALITHA седиште (0-25kg) red
5.390 ден.6.200 ден.
5.390 ден.6.200 ден.
-13%
Coccolle TALITHA седиште (0-25kg) grey Coccolle TALITHA седиште (0-25kg) grey
5.390 ден.6.200 ден.
5.390 ден.6.200 ден.
-20%
MamaLove ANGEL (9-36kg) purple MamaLove ANGEL (9-36kg) purple
3.100 ден.3.890 ден.
3.100 ден.3.890 ден.
-20%
MamaLove ANGEL седиште (9-36kg) red MamaLove ANGEL седиште (9-36kg) red
3.100 ден.3.890 ден.
3.100 ден.3.890 ден.
-20%
MamaLove ANGEL седиште (9-36kg) green MamaLove ANGEL седиште (9-36kg) green
3.100 ден.3.890 ден.
3.100 ден.3.890 ден.
-20%
MamaLove ANGEL седиште (9-36kg) beige MamaLove ANGEL седиште (9-36kg) beige
3.100 ден.3.890 ден.
3.100 ден.3.890 ден.
Kinderkraft столче за лулање FINIO white
  • Kinderkraft столче за лулање FINIO white
  • Kinderkraft столче за лулање FINIO white
  • Kinderkraft столче за лулање FINIO white
  • Kinderkraft столче за лулање FINIO white
  • Kinderkraft столче за лулање FINIO white
  • Kinderkraft столче за лулање FINIO white
  • Kinderkraft столче за лулање FINIO white

Kinderkraft столче за лулање FINIO white

5.480 ден.
Шифра на производ: FINIO
Достапност: На залиха
Количина:

Дрвената лулашка/релаксатор FINIO е удобна и прилагодлива на природните движења на вашето дете. 
FINIO лулашката е предвидена за користење од раѓањето на детето и има висок капацитет на оптеретување. 
Оваа мултифункционална лулашка може да претставува и лежиште за бебето, а покасно и столче за лулање на повозрасно дете.
Мекиот плишан материјал ќе направи на вашето бебе да му биде удобно за време на престотој во неа. Одржавањето е многу едноставно, навлаката може да се пере во машина на 30 степени.
Сигурносниот појас се подесува во три точки на врзување и е обложен со меки облоги за рамењата. 
Страничните делови од лулашката FINIO се обложени со мек материјал како бебето би се заштитило од контакт со металната конструкција.
Претварањето на лулашката во фиксирано лежиште за бебето трае само неколку секунди. Опцијата за лулање може многу лесно да се блокира или фиксира.
Дрвените ногарки се изработени од квалитетно буково дрво и многу лесно се прилагодуваат со што се добива столче за лулање на повозрасно дете. 

Дрвното столче за лулање FINIO е компатибилно со дрвената хранилка Kinderkraft FINI. Со купување на хранилката Kinderkraft FINI, производот FINIO можете да го надоградите како што е прикажано на сликите бр.6 и бр.7. 

Предвидено за користење 0+
Тежина на производот: 3,5 kg
Ширина: 47 cm
Должина: 73 cm
Висина во лежечка позиција: 46 cm
Висина во полулежечка позиицја: 54 cm

Вршиме достава до дома.
Нарачки на тел: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

начин на монтирање:

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Драги потрошувачи,

Со најголемо задоволство  Ви ги претставуваме најквалитетните производи за Вашите бебиња и деца!

 


повеќе..

Контакт

  • 043 361 442
  • 078 429 865 / 072 221 896
  • libertabebecentar@gmail.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2020. UKION SHOPS