Постелнина за бебешко креветче COLORFUL 120/60cm.
  • Постелнина за бебешко креветче COLORFUL 120/60cm.
  • Постелнина за бебешко креветче COLORFUL 120/60cm.

Постелнина за бебешко креветче COLORFUL 120/60cm.

2.989 MKD
без ДДВ: 2.533 MKD
Шифра на производ: COLORFUL
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Суровински состав: 100% памук
Собирање и ширење на температура 40C°:
по должина 1,20% , по ширина 1,00%

Комплетот содржи:

- јорганче
- долга оградица
- кратка оградица x2
- перничка
- навлака за душек
- додатоци (ѕвезда, облаче)

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Основна цел на ланецот на ЛИБЕРТА маркетите е да се задоволат потребите на нашите купувачи. Кај нас ќе најдете богат избор на опрема за бебиња и играчки со докажан квалитет и ниски цени.

Задоволни ќе бидеме ако секој ден можеме да најдеме нешто со кое ќе го подобриме нашето работење, со единствена цел да имаме што позадоволни купувачи со што ќе го оправдаме епитетот ЛИБЕРТА БРОЈ ЕДЕН ЗА УБАВИТЕ НЕШТА.

повеќе..

Контакт

  • 043 361 442
  • 070 376 668
  • liberta_negotino@yahoo.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2019. UKION SHOPS