Трамполина (1.5m)
  • Трамполина (1.5m)
  • Трамполина (1.5m)
  • Трамполина (1.5m)
  • Трамполина (1.5m)
  • Трамполина (1.5m)
  • Трамполина (1.5m)

Трамполина (1.5m)

5.200 MKD
без ДДВ: 4.407 MKD
Шифра на производ: Trampoline
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

ДИМЕНЗИИ: Ширина:1.5m Висина: 1.3m 

● Со заштитна мрежа трамполината е побезбедна, ги решава проблемите на мајките, го зајакнува телото на децата, позитивно влијае на дигестијата, го забрзува растот и чуството за баланс кај децата. 
● Опција за издолжување на заштитната мрежа во висина до 130 cm. Детето ќе си игра безгрижно и сигурно. 
● Дебелите метални држачи се цврсти и стабилни.  
● Цврста и издржлива подлога за скокање.
● Едноставно користење, брза инсталација, завзема малку простор за складирање.

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Основна цел на ланецот на ЛИБЕРТА маркетите е да се задоволат потребите на нашите купувачи. Кај нас ќе најдете богат избор на опрема за бебиња и играчки со докажан квалитет и ниски цени.

Задоволни ќе бидеме ако секој ден можеме да најдеме нешто со кое ќе го подобриме нашето работење, со единствена цел да имаме што позадоволни купувачи со што ќе го оправдаме епитетот ЛИБЕРТА БРОЈ ЕДЕН ЗА УБАВИТЕ НЕШТА.

повеќе..

Контакт

  • 043 361 442
  • 078 429 865 / 072 221 896
  • liberta_negotino@yahoo.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2020. UKION SHOPS