Најново
Bexa Air (3 in 1)
 • Bexa Air (3 in 1)
 • Bexa Air (3 in 1)
 • Bexa Air (3 in 1)
 • Bexa Air (3 in 1)
 • Bexa Air (3 in 1)
 • Bexa Air (3 in 1)
 • Bexa Air (3 in 1)
 • Bexa Air (3 in 1)
 • Bexa Air (3 in 1)
 • Bexa Air (3 in 1)
 • Bexa Air (3 in 1)
 • Bexa Air (3 in 1)
 • Bexa Air (3 in 1)
 • Bexa Air (3 in 1)
 • Bexa Air (3 in 1)
 • Bexa Air (3 in 1)
 • Bexa Air (3 in 1)
 • Bexa Air (3 in 1)
 • Bexa Air (3 in 1)
 • Bexa Air (3 in 1)
 • Bexa Air (3 in 1)
 • Bexa Air (3 in 1)
 • Bexa Air (3 in 1)
 • Bexa Air (3 in 1)
 • Bexa Air (3 in 1)
 • Bexa Air (3 in 1)
 • Bexa Air (3 in 1)
 • Bexa Air (3 in 1)
 • Bexa Air (3 in 1)

Bexa Air (3 in 1)

35.980 ден.
Производител: BEXA
Шифра на производ: AIR
Достапност: На залиха
Количина:

МОДЕРНА КОНСТРУКЦИЈА

Лесната конструкција на BEXA AIR изработена од квалитетен алуминиум е унапредена со едноставен систем за склопување.
Големите тркала полнети со специјален гел ја обезбедуваат неопходната удобност за вашето бебе дури и кога возете по нерамен терен. За тоа се заслужни амортизерите кои може да се регулираат по ваш избор.
Рачката за туркање може да се подесува по висина.
Централната кочница на рамот ги блокира двете задни тркала истовремено.
Пространата шопинг торба е практично решение за складирање на предметите на бебето кои сакате да ви бидат на дофат за време на возењето.
Малите димензии после склопувањето на рамот и опцијата за вадење на тркалата ќе ви заштедат многу простор за складирање.


КОРПАТА ЗА БЕБЕ

Корпата за бебе е предвидена за користење од раѓање до 6 месеци.
Подесување на наслонот внатре во корпата.
Меко душече.
Практична рачка за носење и преместување на корпата.
Опција за лулање на рамна површина.
Зимска навлака
Подесување на тендата.


СПОРТСКОТО СЕДИШТЕ

Широкото и удобно спортско седиште е предвидено за користење од 6 месеци до 3-3,5 години.
Подесување на позицијата од седечка до лежечка.
Сигурносни појаси во 5 точки на врзување.
Подесување на држачот за нозе.
Предниот браник на седиштето може да се извади.
Голема тенда со опција за подесување.
Опција за монтирање на седиштето на рамот од количката во двата правци на движење.


ТРАНСПОРТЕРОТ

Предвидено за користење од раѓање до 13кг.
Опција за монтирање на рамот од детската количка и самостално монтирање во автомобил со помош на сигурносните појаси.
Зимска навлака.
Подесување на тендата.
Додатни подлоги за удобност.
Стабилна и цврста рачка за носење и преместување.
Сигурносни појаси


Сетот 3 во1 BEXA IDEAL вклучува:

Алуминиумски рам со тркала полнети со гел
Шопинг торба на рамот од количката
Спортско седиште, корпа и транспортер.
Зимски навлаки за спортското седиште, корпата и транспортерот.
Покривка за дожд.
Мрежа против инсекти.
Држач за чаша.
Торба за мајката.
Мека подлога за пресоблекување во торбата.


Вршиме достава до дома.
Нарачки на тел: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Liberta Bebe Centar © 2021. UKION SHOPS
BEXA Bexa Air (3 in 1) МОДЕРНА КОНСТРУКЦИЈА Лесната конструкција на BEXA AIR изработена од квалитетен алуминиум е унапредена со едноставен систем за склопување. Големите тркала полнети со специјален гел ја обезбедуваат неопходната удобност за вашето бебе дури и кога возете по нерамен терен. За тоа се заслужни амортизерите кои може да се регулираат по ваш избор. Рачката за туркање може да се подесува по висина. Цен.. Category: Product #: AIR Regular price: 35.980 ден. 35.980 Available from: Либерта