Најново
Kunert Booster (6 in 1)
 • Kunert Booster (6 in 1)
 • Kunert Booster (6 in 1)
 • Kunert Booster (6 in 1)
 • Kunert Booster (6 in 1)
 • Kunert Booster (6 in 1)
 • Kunert Booster (6 in 1)
 • Kunert Booster (6 in 1)
 • Kunert Booster (6 in 1)
 • Kunert Booster (6 in 1)
 • Kunert Booster (6 in 1)
 • Kunert Booster (6 in 1)
 • Kunert Booster (6 in 1)
 • Kunert Booster (6 in 1)
 • Kunert Booster (6 in 1)
 • Kunert Booster (6 in 1)
 • Kunert Booster (6 in 1)
 • Kunert Booster (6 in 1)
 • Kunert Booster (6 in 1)
 • Kunert Booster (6 in 1)

Kunert Booster (6 in 1)

41.980 ден.
Производител: KUNERT
Шифра на производ: 16067 / 9317
Достапност: На залиха
Количина:

Kunert Booster количкатa за близнаци е наменета првенствено за близнаци, но може да се користи за деца со различна возраст.

Сетот 3 во 1 вклучува:

АЛУМИНИУМСКА КОНСТРУКЦИЈА СО ТРКАЛА ПОЛНЕТИ СО ГЕЛ.

- Конструкцијата на Booster количката за близнаци е стабилна и избалансирана, подвижна и лесна. Тркалата полнети со гел на Kunert Booster количката за близнаци не можат да се пробушат, а заради својата структура пружаат удобност како и тркалата на напумпување. Додатните амортризери го олеснуваат движењето, а на децата им пружаат удобност.
- Централната кочница ги блокира двете задни тркала истовремено. Предните тркала имаат опција за ротирање и блокирање за возњење во еден правец со што додатно се олеснува управувањето. 
- Рачката за туркање може да се подесува по висина со што додатно се олеснува управувањето.
- Лесното склопување на рамот од детската количка овозможува брзо и лесно складирање на количката со што се заштедува простор.
- Пространата шопинг торба на конструкцијата е доволна за сите неопходни реквизити. 

 
ДВЕ КОРПИ ЗА БЕБЕ

- Корпите за бебе се наменети за возраст од раѓање па се до 6 месеци.
- Имаат опција за подесување на наслонот. Заради нивната мултифункционалност можат да послужат и како преносливи креветчиња. На рамна површина имаат опција за лулање.
- Цврстата и стабилна рачка на корпата е погодна за лесен транспорт.
- Корпите може да се монтираат на конструкцијата во двата правци на движење.
- Пространата тенда и зимските прекривки го штитат бебето од сонце и студ. 

 
ДВЕ СПОРТСКИ СЕДИШТА

- Спортските седишта за близнаци се наменети за деца со возраст од 6 месеци до 3-3,5 години.
- Седиштата имаат опција за подесување на положбите, седечка, полулежечка, лежечка.
- Наслонот за нозе исто така може да се подеси во зависност од положбата на вашето бебе. Заштитната рачка е стабилна и лесно може да се извади за полесен пристап. 
- Спортските седишта се обезбедени со сигурносни појаси за целата неопходна безбедност.
- Додатните меки подлоги на сигурносниот појас пружаат дополнителна удобност.
- Пространата тенда и зимските навлаки го штитат бебето од сонце или студ.
- Спортските седипта од Booster количката за близнаци може да се монтираат на рамот од количката во двата правци на движење.


ДВА ТРАНСПОРТЕРИ

- Транспортерите се наменети за користење од раѓање па се до 10 kg.
- Транспортерите може да се монтираат на рамот од количката во двата правци на движење. Исто така може да се монтираат и во автомобил со помош на сигурносните појаси.
- Тендата и зимските прекривки го штитат бебето од сонце и студ.
- Стабилните рачки се погодни за лесен транспорт.
- Сигурносните појаси во 3 точки на врзување ја пружаат целата неопходна безбедност за вашето бебе.


ТОРБА ЗА МАЈКАТА

- Пространата и елегантна торба за мајката може да се инсталира на рамот од количката, а може да се носи и самостално со помош на каиш кој може да се подесува. 


ДВЕ ПРЕКРИВКИ ЗА ДОЖД

- Малите димензии на спакуваните прекривки за дожд нема да заземат многу простор, а ќе бидат од голема корист кога ќе затреба.
- Монтирајте ги едноставно и брзо на деловите од количката и заштитете го бебето од дожд или снег. 


ДВЕ МРЕЖИ ПРОТИВ ИНСЕКТИ

- Малите димензии на спакуваните мрежи против инсекти нема да заземат многу простор, а ќе бидат од голема корист кога ќе затреба.
- Монтирајте ги едноставно и брзо на деловите од количката и заштитете го бебето од инсектите. 


ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Liberta Bebe Centar © 2021. UKION SHOPS
KUNERT Kunert Booster (6 in 1) Kunert Booster количкатa за близнаци е наменета првенствено за близнаци, но може да се користи за деца со различна возраст. Сетот 3 во 1 вклучува: АЛУМИНИУМСКА КОНСТРУКЦИЈА СО ТРКАЛА ПОЛНЕТИ СО ГЕЛ. - Конструкцијата на Booster количката за близнаци е стабилна и избалансирана, подвижна и лесна. Тркалата полнети со гел на Kunert Booster количката за близнаци не можат да се пробушат, а з.. Category: Product #: 16067 / 9317 Regular price: 41.980 ден. 41.980 Available from: Либерта