Најново
Постелнина за бебешко креветче MY HOME yellow 120/60cm.
  • Постелнина за бебешко креветче MY HOME yellow 120/60cm.
  • Постелнина за бебешко креветче MY HOME yellow 120/60cm.

Постелнина за бебешко креветче MY HOME yellow 120/60cm.

3.200 ден.
Производител: BELIS
Шифра на производ: MY HOME
Достапност: На залиха
Количина:

Суровински состав: 100% памук
Собирање и ширење на температура 40C°:
по должина 1,20% , по ширина 1,00%

Комплетот содржи:

- јорганче
- долга оградица
- кратка оградица x2
- перничка
- навлака за душек
- додатоци (ѕвезда, облаче)

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Liberta Bebe Centar © 2021. UKION SHOPS
BELIS Постелнина за бебешко креветче MY HOME yellow 120/60cm. Суровински состав: 100% памук Собирање и ширење на температура 40C°: по должина 1,20% , по ширина 1,00% Комплетот содржи: - јорганче - долга оградица - кратка оградица x2 - перничка - навлака за душек - додатоци (ѕвезда, облаче) ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА. НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442. .. Category: Product #: MY HOME Regular price: 3.200 ден. 3.200 Available from: Либерта