Најново
-26%
Coccolle каиш за проодување BENITO red Coccolle каиш за проодување BENITO red
590 ден.800 ден.
590 ден.800 ден.
-26%
Coccolle каиш за проодување BENITO black Coccolle каиш за проодување BENITO black
590 ден.800 ден.
590 ден.800 ден.
-20%
Coccolle CELLA носилка за бебе (2 in 1) black Coccolle CELLA носилка за бебе (2 in 1) black
1.990 ден.2.500 ден.
1.990 ден.2.500 ден.
-20%
Coccolle CELLA носилка за бебе (2 in 1) grey Coccolle CELLA носилка за бебе (2 in 1) grey
1.990 ден.2.500 ден.
1.990 ден.2.500 ден.
-10%
Coccolle PRIMO PASSO (3 in 1) red Coccolle PRIMO PASSO (3 in 1) red
3.980 ден.4.400 ден.
3.980 ден.4.400 ден.
-10%
Coccolle PRIMO PASSO (3 in 1) blue Coccolle PRIMO PASSO (3 in 1) blue
3.980 ден.4.400 ден.
3.980 ден.4.400 ден.
-25%
Coccolle EASY дубак pink Coccolle EASY дубак pink
2.490 ден.3.300 ден.
2.490 ден.3.300 ден.
-25%
Coccolle EASY дубак blue Coccolle EASY дубак blue
2.490 ден.3.300 ден.
2.490 ден.3.300 ден.
QPlay трицикл NOVA (4 in 1) grey
 • QPlay трицикл NOVA (4 in 1) grey
 • QPlay трицикл NOVA (4 in 1) grey
 • QPlay трицикл NOVA (4 in 1) grey
 • QPlay трицикл NOVA (4 in 1) grey
 • QPlay трицикл NOVA (4 in 1) grey
 • QPlay трицикл NOVA (4 in 1) grey
 • QPlay трицикл NOVA (4 in 1) grey
 • QPlay трицикл NOVA (4 in 1) grey
 • QPlay трицикл NOVA (4 in 1) grey
 • QPlay трицикл NOVA (4 in 1) grey
 • QPlay трицикл NOVA (4 in 1) grey
 • QPlay трицикл NOVA (4 in 1) grey

QPlay трицикл NOVA (4 in 1) grey

7.280 ден.9.100 ден.
Шифра на производ: NOVA
Достапност: На залиха
Количина:

Видео презентација:

QPlay Nova е трицикл на годината, и не недостасуваат детали!

Неговото брзо и лесно склопување ќе Ви овозможи да го понесете со себе каде и да посакате, зафаќајќи многу малку простор.
Возењата никогаш не биле толку пријатни и комплетни колку што се со QPlay Nova. Зошто? Бидејќи има прилагодлив потпирач за грб за оптимална удобност.
Покрај тоа, сè додека Вашето малечко не стигне до педалите, тоа може да ги постави нозете на држачите за нозе дизајнирани за првите месеци.
Кога ќе порасне, можете да ги отстраните, или да ги поставите на понискиот држач или да го преклопите ако не го користите.
Неговата прилагодлива рачка за туркање ќе Ви овозможи полесно да го управувате за време на вашите прошетки.
Безбедноста на вашиот мал палавко е на прво место! Со QPlay Nova немора да се грижете за ништо за време на прошетките.
Детскиот трицикл QPlay Nova има голема тенда со УВ-заштита, заштитен систем од 5 точки за безбедност, систем за слободно движење, педали што не се лизгаат, воздушни тркала за побезбедно возење и задни сопирачки за паркирање на трициклот.
Без сомнение, QPlay Nova е супер трицикл што ќе ги направи вашите прошетки со вашето малечко уште позабавни.

КАРАКТЕРИСТИКИ 

- Систем за склопување за лесно транспортирање и складирање
- Прилагодлив потпирач за грб за оптимална удобност
- Прилагодлива рачка за туркање за контрола и удобност
- 360º ротирачко седиште
- Продолжена тенда со УВ заштита
- Заштитни каиши со 5 точки за безбедност
- Отстранлив преден потпирач за нозе за првите месеци на бебето
- Преклопување на држачот за нозе
- Анти-лизгачки педали и воздушни тркала за побезбедно возење
- Задните сопирачки за безбедно запирање на трициклот

Димензии: 100 x 48 x 91,5 см
Препорачана возраст: Од 10 до 48 месеци

 

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Распродадено

-20%

Распродадено

Coccolle трицикл на склопување SPECTRA (4 in 1) sunflower joy Coccolle трицикл на склопување SPECTRA (4 in 1) sunflower joy
8.600 ден.6.890 ден.
8.600 ден.6.890 ден.
Liberta Bebe Centar © 2021. UKION SHOPS
QPlay трицикл NOVA (4 in 1) grey Видео презентација: QPlay Nova е трицикл на годината, и не недостасуваат детали! Неговото брзо и лесно склопување ќе Ви овозможи да го понесете со себе каде и да посакате, зафаќајќи многу малку простор. Возењата никогаш не биле толку пријатни и комплетни колку што се со QPlay Nova. Зошто? Бидејќи има прилагодлив потпирач за грб за оптимална удобност. Покрај тоа, сè додека Вашето ма.. Category: Product #: NOVA Regular price: 7.280 ден. 7.280 Available from: Либерта