Потребна ви е помош?
+389 (0)78 429 865

Kinderkraft столче за лулање UNIMO 5 in 1 stone grey

7.290 ден.
10.000 ден.
  • Производител: KINDERKRAFT
  • Шифра:17399
  • Достапност:На залиха


Kinderkraft UNIMO лулашката е мултифункционално решение кое на бебето му обезбедува пред се безбедност и удобност. 
UNIMO 5во1 може да биде лежалка, лулашка, колевка, креветче или столче.
Благодарение на UNIMO 5во1 лулашката имате се што е потребно за вашето бебе!
Играчките кои многу лесно може да се демонтираат го потикнуваат детето да игра и да ги развива моторичките вештини. Шушкањето на играчките со различни мотиви пружа вистинска забава за вашите малечки. 
Kinderkraft UNIMO 5во1 лулашката може да се постави во 3 различни позиции: седечка, полулежечка и лежечка. Во зависност од потребите на детето, UNIMO може да се прилагоди да го лула детето или да биде во стабилна фиксирана положба.
уодбниот седечки дел ќе му овозможи на вашето дете да не осеќа нлагодност за времето поминато во столчето. Додатниот прекривач со единствен дизајн може да се пере во машина. 
Сигурносниот појас во 3 точки на врзување ќе ја обезбеди неопходната безбедност.
Додатната мрежа против инсекти го штити вашето дете и кога е на свеж воздух во природа.

СПЕЦИФИКАЦИЈА.

5 функции: лежалка, лулашка, колевка, креветче или столче.


Промена на функциите за само неколку секунди


Опција за лулање и за фиксирање


Мека и удобна подлога


Три позиции на наслонот: седечка, полулежечка и лежечка
Опција за вадење на тендата


Печка со играчки


Сигурносен појас во 3 точки на врзување


Едноставно склопување и расклопување


Предвидено за возраст од раѓање до 18 kg
Тежина на производот: 5,75 kg

начин на монтирање:


ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Најново