Kinderkraft релаксатор/лулашка - SMARTFUN
  • Kinderkraft релаксатор/лулашка - SMARTFUN
  • Kinderkraft релаксатор/лулашка - SMARTFUN
  • Kinderkraft релаксатор/лулашка - SMARTFUN
  • Kinderkraft релаксатор/лулашка - SMARTFUN
  • Kinderkraft релаксатор/лулашка - SMARTFUN
  • Kinderkraft релаксатор/лулашка - SMARTFUN

Kinderkraft релаксатор/лулашка - SMARTFUN

2.600 MKD
без ДДВ: 2.476 MKD
Шифра на производ: SMARTFUN
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Релаксаторот Kinderkraft SMARTFUN со многу забавни детали и елементи ќе му овозможи на вашпето дете да расте низ игра. 

Елементите за играње влијаат и го потикнуваат развојот на сетилата, а мелодиите и вибрациите ќе направат вашето бебе да го засака овој забавен релаксатор. 

Релаксаторот Kinderkrfaft MILYFUN е пред се безбеден благодарените на стабилната конструкција и сигурносниот појас со 3 точки на врзување. Деловите за рамењата имаат меки облоги кои пружаат удобност на бебето.

Навлаката на релаксаторот е изработена од полиестер, отпорна е на абразија, брзо се суши и лесно се чисти. 

Релаксаторот Kinderkraft SMARTFUN поседува огледалце, мека сликовница во боја со звучни страници кои шушкаат и го потикнуваа развојот на когнитивните способности на вашето дете. 

Обрачот за играње може брзо и едноставно да се одстрани. 


Карактеристики:

- подесување на вибрациите на 3 нивоа на јачина
- 8 забавни мелодии
- предвиден за користење од раѓање до 12 месеци
- брзо и едноставно склопување
- должина: 55 cm
- ширина: 49 cm
- висина: 49 cm

Тежина на производот: 1,9 kg

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Основна цел на ланецот на ЛИБЕРТА маркетите е да се задоволат потребите на нашите купувачи. Кај нас ќе најдете богат избор на опрема за бебиња и играчки со докажан квалитет и ниски цени.

Задоволни ќе бидеме ако секој ден можеме да најдеме нешто со кое ќе го подобриме нашето работење, со единствена цел да имаме што позадоволни купувачи со што ќе го оправдаме епитетот ЛИБЕРТА БРОЈ ЕДЕН ЗА УБАВИТЕ НЕШТА.

повеќе..

Контакт

  • 043 361 442
  • 078 429 865 / 072 221 896
  • liberta_negotino@yahoo.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2019. UKION SHOPS