Потребна ви е помош?
+389 (0)78 429 865

Автомобил на акумулатор - Audi RS e-tron GT 4 white licensed design

11.980 ден.
17.500 ден.
  • Шифра:6888 AUDI GT
  • Достапност:На залихаДетали за производот


Батерија 12V4.5AH*1

2.4G далечински управувач, бавно стартување и бавно запирање, амортизери на четири тркала, двојна врата, тркало со звучници, едно седиште, напред и назад

светла, MP3, музика, прилагодување на јачината на звукот, екран на батеријата, USB интерфејс, приклучок за TF картичка

Мотор 35W*2

Големина на производот(cm) 103*58*41cm

Големина на пакувањето (cm) 105*55*26 cm


Забелешка за батеријата: Пред првата употреба, батеријата мора да биде целосно наполнета (8 часа). Батеријата мора да биде активна во случај автомобилот да биде запрен, ако помалку од едно полнење месечно и автомобилот се чува долго време во лето, каблите мора да се исклучат.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Најново