Најново
-26%
Coccolle каиш за проодување BENITO red Coccolle каиш за проодување BENITO red
590 ден.800 ден.
590 ден.800 ден.
-26%
Coccolle каиш за проодување BENITO black Coccolle каиш за проодување BENITO black
590 ден.800 ден.
590 ден.800 ден.
-20%
Coccolle CELLA носилка за бебе (2 in 1) black Coccolle CELLA носилка за бебе (2 in 1) black
1.990 ден.2.500 ден.
1.990 ден.2.500 ден.
-20%
Coccolle CELLA носилка за бебе (2 in 1) grey Coccolle CELLA носилка за бебе (2 in 1) grey
1.990 ден.2.500 ден.
1.990 ден.2.500 ден.
-10%
Coccolle PRIMO PASSO (3 in 1) red Coccolle PRIMO PASSO (3 in 1) red
3.980 ден.4.400 ден.
3.980 ден.4.400 ден.
-10%
Coccolle PRIMO PASSO (3 in 1) blue Coccolle PRIMO PASSO (3 in 1) blue
3.980 ден.4.400 ден.
3.980 ден.4.400 ден.
-25%
Coccolle EASY дубак pink Coccolle EASY дубак pink
2.490 ден.3.300 ден.
2.490 ден.3.300 ден.
-25%
Coccolle EASY дубак blue Coccolle EASY дубак blue
2.490 ден.3.300 ден.
2.490 ден.3.300 ден.
Coccolle PRIMO PASSO (3 in 1) blue
  • Coccolle PRIMO PASSO (3 in 1) blue
  • Coccolle PRIMO PASSO (3 in 1) blue
  • Coccolle PRIMO PASSO (3 in 1) blue
  • Coccolle PRIMO PASSO (3 in 1) blue

Coccolle PRIMO PASSO (3 in 1) blue

3.980 ден.4.400 ден.
Производител: COCCOLLE
Шифра на производ: PRIMO PASSO
Достапност: На залиха
Количина:

Coccolle Primo Passo е мултифункционален дубак кој долго време ќе биде дел од животот на вашето малечко!

Бебето е сместено во мекото и удобно седиште и може да игра со платформата која е опремена со интересни музички играчки кои ќе му го привлечат вниманието. Висината може да се прилагоди во 3 позиции, може да се прилагодува со текот на развојот на детето. Подлогата на долниот дел од дубакот симулира одење, истовремено е опремена со светлечки ефекти, вибрира и испушта интересни звуци.
Подлогата може да се прилагодува во 3 позиции кои се корисни кога малечкото почнува да чекори, но сеуште му е потребна подршка.
Откако малечкото може самото да чекори, платформата со активности сеуште може да се користи посебно, бидејќи е забавна играчка.

Coccolle Primo Passo мултифункционален дубак:

- мултифункционален модел 3 во 1: дубак, подршка за првите чекори и подлога со вибрации и звуци.
- силиконски тркала
- систем за заштита од паѓање
- платформа со активности опремена со музички играчки
- подлога за нозете опремена со интересни светла, вибрации и звуци кои симулираат чекорење на детето
- подесува на висината на 3 нивоа
- опција за вадење на подлогата при перење

Препорачливо за користење од 6 месеци.
Силконски тркала
Тежина на производот - 5 kg.
Максимално оптеретување - 25 kg.
Димензии: 73/66/49 cm.
Димензии склопено: 73/66/28 cm.
Батерии не се вклучени во комплетот.


ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Liberta Bebe Centar © 2021. UKION SHOPS
COCCOLLE Coccolle PRIMO PASSO (3 in 1) blue Coccolle Primo Passo е мултифункционален дубак кој долго време ќе биде дел од животот на вашето малечко! Бебето е сместено во мекото и удобно седиште и може да игра со платформата која е опремена со интересни музички играчки кои ќе му го привлечат вниманието. Висината може да се прилагоди во 3 позиции, може да се прилагодува со текот на развојот на детето. Подлогата на долниот дел од дубако.. Category: Product #: PRIMO PASSO Regular price: 3.980 ден. 3.980 Available from: Либерта