Најново
-17%
Coccolle хранилка FINO pastel lavander Coccolle хранилка FINO pastel lavander
4.980 ден.6.000 ден.
4.980 ден.6.000 ден.
-17%
Coccolle хранилка FINO turquoise Coccolle хранилка FINO turquoise
4.980 ден.6.000 ден.
4.980 ден.6.000 ден.
-14%
Coccolle Siesta транспортно креветче (brick red) Coccolle Siesta транспортно креветче (brick red)
3.780 ден.4.400 ден.
3.780 ден.4.400 ден.
-22%
Coccolle количка SIYANA (3 in 1) dahila red Coccolle количка SIYANA (3 in 1) dahila red
10.980 ден.13.990 ден.
10.980 ден.13.990 ден.
-22%
Coccolle количка SIYANA (3 in 1) safari beige Coccolle количка SIYANA (3 in 1) safari beige
10.980 ден.13.990 ден.
10.980 ден.13.990 ден.
-22%
Coccolle количка SIYANA (3 in 1) urban grey Coccolle количка SIYANA (3 in 1) urban grey
10.980 ден.13.990 ден.
10.980 ден.13.990 ден.
-20%
Coccolle седиште ARRA 9-36kg pure blue Coccolle седиште ARRA 9-36kg pure blue
3.980 ден.5.000 ден.
3.980 ден.5.000 ден.
-20%
Coccolle седиште ARRA 9-36kg poppy red Coccolle седиште ARRA 9-36kg poppy red
3.980 ден.5.000 ден.
3.980 ден.5.000 ден.
-20%
Coccolle седиште ARRA 9-36kg lunar rock Coccolle седиште ARRA 9-36kg lunar rock
3.980 ден.5.000 ден.
3.980 ден.5.000 ден.
-17%
Coccolle седиште NERIO 0-36kg celestial blue Coccolle седиште NERIO 0-36kg celestial blue
8.290 ден.10.000 ден.
8.290 ден.10.000 ден.
Coccolle Siesta транспортно креветче (brick red)
  • Coccolle Siesta транспортно креветче (brick red)
  • Coccolle Siesta транспортно креветче (brick red)
  • Coccolle Siesta транспортно креветче (brick red)
  • Coccolle Siesta транспортно креветче (brick red)
  • Coccolle Siesta транспортно креветче (brick red)
  • Coccolle Siesta транспортно креветче (brick red)

Coccolle Siesta транспортно креветче (brick red)

3.780 ден.4.400 ден.
Производител: COCCOLLE
Шифра на производ: SIESTA
Достапност: На залиха
Количина:

Транспортното креветче Coccolle Siesta е дизајнирано за бебиња со возраст од раѓање до 4 години.

Специјално е дизајнирано да ги исполни сите неопходни безбедносни стандарди и комфорт кој му е потребен на вашето дете, внатре во домот и за време на патувања. За зголемена стабилност, конструкцијата е изработена од лесна метална легура.
За дополнително зголемување на безбедноста, тркалата на креветот се опремени со сопирачки. Склопливото креветче Coccolle Siesta е опремено со прозоче со патент со што се ограничува движењето на детето внатре во креветот кога го оставате само. Дополнително, креветот може да се користи како игрална за поголеми деца. Креветот се складира во специјална торба која зафаќа многу малку простор и ја собира во секој автомобил.

Карактеристики:

- Максимално оптоварување: 18kg.
- 2 нивоа, прилагодување според возраста на детето.
- Тркалца за полесно маневрирање низ просторот
- Опремено со подлога за пресоблекување која се фискира на врвот од страниците (опремена со сигурнсен појас)
- Во комплетот е вклучен обрач со три вида на играчки кои се монитраат на врвот од страниците и ќе го привлечат вниманието на вашето бебе.
- Опремено е со специјално прозорче со патент со што се овозможува движење на детето во и надвор од креветот.
- Две мрежести страни за постојано да може да го гледате детето.
- Во комплетот е вклучена душек подлога.
- Супер квалитетни материјали исклучително лесни за одржување
- Торба за транспорт која ќе ви овозможи да го понесете Siesta креветот на сите ваши патувања.

Димензии: 125/65/75cm.
Димензии склопено: 75/21/20cm.
Тежина на кревето: 9.8kg.
Максимално оптоварување: 15kg.
Соодветно за користење до 4 години.

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Liberta Bebe Centar © 2021. UKION SHOPS
COCCOLLE Coccolle Siesta транспортно креветче (brick red) Транспортното креветче Coccolle Siesta е дизајнирано за бебиња со возраст од раѓање до 4 години. Специјално е дизајнирано да ги исполни сите неопходни безбедносни стандарди и комфорт кој му е потребен на вашето дете, внатре во домот и за време на патувања. За зголемена стабилност, конструкцијата е изработена од лесна метална легура. За дополнително зголемување на безбедноста, тркалата на креве.. Category: Product #: SIESTA Regular price: 3.780 ден. 3.780 Available from: Либерта