Потребна ви е помош?
+389 (0)78 429 865

Alberomio подлога за пресоблекување

1.600 ден.
  • Шифра:ALBEROMIO
  • Достапност:Распродадено

Alberomio тврдата подлога за пресоблекување и повивање е изработена од стабилно и цврсто лежиште и мек сунѓер кој е обложен со PVC материјал кој е лесен за одржување. 

Тврдата подлога за пресоблекување има посебно профилирани страници кои спречуваат детето да се лизга за време на повивањето. 

Alberomio подлогата за пресоблеклување е погодна за поставување на кревет, комода или друга површина која би одговарала. Спеијалните штрафови за фиксирање ќе спречат изместување на подлогата за време на користењето.
 
Должина: 70 cm

Ширина: 47 cm

Погодна за монтирање на стандардно бебешко креветче со димензии 120x60 cm.

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново