Kinderkraft лулашка - Minky mint
  • Kinderkraft лулашка - Minky mint
  • Kinderkraft лулашка - Minky mint
  • Kinderkraft лулашка - Minky mint
  • Kinderkraft лулашка - Minky mint
  • Kinderkraft лулашка - Minky mint
  • Kinderkraft лулашка - Minky mint

Kinderkraft лулашка - Minky mint

4.290 MKD
без ДДВ: 4.086 MKD
Шифра на производ: MINKY
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Електрична лулашка со контролен панел и три вида на играчки кои ќе го заинтересираат вашето бебе. 

Благодарение на лесната конструкција, многу лесно се преместува.

Сметете го вашето бебе во удобната лулашка, обезбедете го со сигурносниот појас во 5 точки на врзување. Појасите имаат додатни меки подлоги за рамењата кои ќе пружаат дополнителна удобност.

MINKY лулашката за бебе поседува автоматско лулање со опција за подесување на брзината и времето на 3 нивоа: 10, 20 30 минути.

Комбинацијата на 8 смирувачки мелодии и неколку звуци од природата со додатни играчки кои ја подобруваат моториката ќе обезбедат вистинско уживање за вашето бебе. 

Вкличена и е занимлива вртелешка со меки играчки изработени од мек материјал кои можат да шушкаат и свиркаат со што ќе го стимулираат вашето бебе во октривањето на звуците. 

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

начин на монтирање:

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Основна цел на ланецот на ЛИБЕРТА маркетите е да се задоволат потребите на нашите купувачи. Кај нас ќе најдете богат избор на опрема за бебиња и играчки со докажан квалитет и ниски цени.

Задоволни ќе бидеме ако секој ден можеме да најдеме нешто со кое ќе го подобриме нашето работење, со единствена цел да имаме што позадоволни купувачи со што ќе го оправдаме епитетот ЛИБЕРТА БРОЈ ЕДЕН ЗА УБАВИТЕ НЕШТА.

повеќе..

Контакт

  • 043 361 442
  • 070 376 668
  • liberta_negotino@yahoo.com

Facebook

Liberta Bebe Centar © 2019. UKION SHOPS