Најново
-20%
Седиште HAPI OZY 0-36kg blue Седиште HAPI OZY 0-36kg blue
7.980 ден.10.000 ден.
7.980 ден.10.000 ден.
-20%
Седиште HAPI OZY 0-36kg red Седиште HAPI OZY 0-36kg red
7.980 ден.10.000 ден.
7.980 ден.10.000 ден.
-19%
QPLAY тротинет FUTURE green QPLAY тротинет FUTURE green
2.990 ден.3.690 ден.
2.990 ден.3.690 ден.
-19%
QPLAY тротинет FUTURE blue QPLAY тротинет FUTURE blue
2.990 ден.3.690 ден.
2.990 ден.3.690 ден.
-19%
QPLAY тротинет FUTURE red QPLAY тротинет FUTURE red
2.990 ден.3.690 ден.
2.990 ден.3.690 ден.
-25%
QPLAY баланс туркало - CUTEY blue QPLAY баланс туркало - CUTEY blue
2.180 ден.2.900 ден.
2.180 ден.2.900 ден.
QPLAY тротинет FUTURE red
 • QPLAY тротинет FUTURE red
 • QPLAY тротинет FUTURE red
 • QPLAY тротинет FUTURE red
 • QPLAY тротинет FUTURE red
 • QPLAY тротинет FUTURE red
 • QPLAY тротинет FUTURE red
 • QPLAY тротинет FUTURE red
 • QPLAY тротинет FUTURE red
 • QPLAY тротинет FUTURE red
 • QPLAY тротинет FUTURE red
 • QPLAY тротинет FUTURE red
 • QPLAY тротинет FUTURE red

QPLAY тротинет FUTURE red

2.990 ден.3.690 ден.
Производител: QPLAY
Шифра на производ: FUTURE
Достапност: На залиха
Количина:

Подгответе се за нова фаза во животот на вашето дете, оние прекрасни денови кога ќе научи да ја координира и одржува својата рамнотежа! Летниот распуст поминува побрзо кога малите се натпреваруваат во лесна трка со скутери. Qplay Future е производ дизајниран да биде првиот скутер на вашето малечко. Со стабилна, но лесна рамка, силиконските тркала со силен зафат и LED осветлување ќе го анимираат секое излегување со детето, додека учат да одржуваат рамнотежа при одење. Благодарение на опремата со 3 тркала (2 предни тркала, 1 задно тркало), детето нема да се соочи со тешкотии кога ќе започне да го користи овој производ, а неговите координативни вештини ќе бидат возбудени со што полесно ќе се подготват за следната фаза од неговиот живот - возење на две тркала. Скутерот лесно се преклопува, станувајќи ултра-компактен за да може да ве придружува во секоја авантура.

Рачката е прилагодена по висина во 3 позиции, а производот се препорачува во возрасен опсег од 3-8 години или до максимална тежина од 50 кг. Стабилната основа и управувачот имаат облога против лизгање, а задното тркало е опремено со сопирачка за да се овозможи употреба на скутерот во безбедни и контролирани услови. Функцијата за LED осветлување може да се користи во 3 различни режими: светло секогаш вклучено, трепка со мала фреквенција или трепка во фреквенција на тревога; оваа функција ќе му овозможи на детето да избере режим на осветлување што ќе му се допадне според неговото расположение. Стожерната функција на предните тркала му овозможува на детето да прави движења во слободен стил и да експериментира како што сака, без да ја загрози неговата безбедност.

Клучни карактеристики:

- 3 силиконски тркала со LED осветлување;

- Цврст потпирач за нозе со функција што не се лизга Стабилен управувач,

- Силиконски рачки за лесно ракување;

- Сопирачка на задното тркало;

- Функција на виткање на предните тркала;

- Препорачана возраст 3-8 години или максимум 50 кг преклопен,

- Ултра-компактно LED осветлување на тркала и подножје што работи на база на AAA батерии


Внимателно!

Производот мора да го состави возрасно лице. Прочитајте ги упатствата за употреба. Препорачуваме да го користите производот со заштитна опрема (шлем, потпирачи за раце, подлоги за колена). Не користете го во сообраќај. Забранет е за употреба за деца под 3-годишна возраст.


ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Liberta Bebe Centar © 2021. UKION SHOPS
QPLAY QPLAY тротинет FUTURE red Подгответе се за нова фаза во животот на вашето дете, оние прекрасни денови кога ќе научи да ја координира и одржува својата рамнотежа! Летниот распуст поминува побрзо кога малите се натпреваруваат во лесна трка со скутери. Qplay Future е производ дизајниран да биде првиот скутер на вашето малечко. Со стабилна, но лесна рамка, силиконските тркала со силен зафат и LED осветлување ќе го анимираа.. Category: Product #: FUTURE Regular price: 2.990 ден. 2.990 Available from: Либерта