Најново
-20%
Седиште HAPI OZY 0-36kg blue Седиште HAPI OZY 0-36kg blue
7.980 ден.10.000 ден.
7.980 ден.10.000 ден.
-20%
Седиште HAPI OZY 0-36kg red Седиште HAPI OZY 0-36kg red
7.980 ден.10.000 ден.
7.980 ден.10.000 ден.
-19%
QPLAY тротинет FUTURE green QPLAY тротинет FUTURE green
2.990 ден.3.690 ден.
2.990 ден.3.690 ден.
-19%
QPLAY тротинет FUTURE blue QPLAY тротинет FUTURE blue
2.990 ден.3.690 ден.
2.990 ден.3.690 ден.
-19%
QPLAY тротинет FUTURE red QPLAY тротинет FUTURE red
2.990 ден.3.690 ден.
2.990 ден.3.690 ден.
-25%
QPLAY баланс туркало - CUTEY blue QPLAY баланс туркало - CUTEY blue
2.180 ден.2.900 ден.
2.180 ден.2.900 ден.
QPlay трицикл NOVA (4 in 1) turquoise
 • QPlay трицикл NOVA (4 in 1) turquoise
 • QPlay трицикл NOVA (4 in 1) turquoise
 • QPlay трицикл NOVA (4 in 1) turquoise
 • QPlay трицикл NOVA (4 in 1) turquoise
 • QPlay трицикл NOVA (4 in 1) turquoise
 • QPlay трицикл NOVA (4 in 1) turquoise
 • QPlay трицикл NOVA (4 in 1) turquoise
 • QPlay трицикл NOVA (4 in 1) turquoise
 • QPlay трицикл NOVA (4 in 1) turquoise
 • QPlay трицикл NOVA (4 in 1) turquoise
 • QPlay трицикл NOVA (4 in 1) turquoise
 • QPlay трицикл NOVA (4 in 1) turquoise
 • QPlay трицикл NOVA (4 in 1) turquoise
 • QPlay трицикл NOVA (4 in 1) turquoise

QPlay трицикл NOVA (4 in 1) turquoise

7.280 ден.9.100 ден.
Производител: QPLAY
Шифра на производ: NOVA
Достапност: На залиха
Количина:

Видео презентација:

 

QPlay Nova е трицикл на годината, и не недостасуваат детали!

Неговото брзо и лесно склопување ќе Ви овозможи да го понесете со себе каде и да посакате, зафаќајќи многу малку простор.
Возењата никогаш не биле толку пријатни и комплетни колку што се со QPlay Nova. Зошто? Бидејќи има прилагодлив потпирач за грб за оптимална удобност.
Покрај тоа, сè додека Вашето малечко не стигне до педалите, тоа може да ги постави нозете на држачите за нозе дизајнирани за првите месеци.
Кога ќе порасне, можете да ги отстраните, или да ги поставите на понискиот држач или да го преклопите ако не го користите.
Неговата прилагодлива рачка за туркање ќе Ви овозможи полесно да го управувате за време на вашите прошетки.
Безбедноста на вашиот мал палавко е на прво место! Со QPlay Nova немора да се грижете за ништо за време на прошетките.
Детскиот трицикл QPlay Nova има голема тенда со УВ-заштита, заштитен систем од 5 точки за безбедност, систем за слободно движење, педали што не се лизгаат, воздушни тркала за побезбедно возење и задни сопирачки за паркирање на трициклот.
Без сомнение, QPlay Nova е супер трицикл што ќе ги направи вашите прошетки со вашето малечко уште позабавни.

КАРАКТЕРИСТИКИ 

- Систем за склопување за лесно транспортирање и складирање
- Прилагодлив потпирач за грб за оптимална удобност
- Прилагодлива рачка за туркање за контрола и удобност
- 360º ротирачко седиште
- Продолжена тенда со УВ заштита
- Заштитни каиши со 5 точки за безбедност
- Отстранлив преден потпирач за нозе за првите месеци на бебето
- Преклопување на држачот за нозе
- Анти-лизгачки педали и воздушни тркала за побезбедно возење
- Задните сопирачки за безбедно запирање на трициклот

 

Димензии: 100 x 48 x 91,5 см
Препорачана возраст: Од 10 до 48 месеци

 

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМА.
НАРАЧКИ НА ТЕЛ: 078/429/865, 072/221/896 и 043/361/442.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Распродадено

-20%

Распродадено

QPlay трицикл NOVA (4 in 1) grey QPlay трицикл NOVA (4 in 1) grey
9.100 ден.7.280 ден.
9.100 ден.7.280 ден.
Liberta Bebe Centar © 2021. UKION SHOPS
QPLAY QPlay трицикл NOVA (4 in 1) turquoise Видео презентација:   QPlay Nova е трицикл на годината, и не недостасуваат детали! Неговото брзо и лесно склопување ќе Ви овозможи да го понесете со себе каде и да посакате, зафаќајќи многу малку простор. Возењата никогаш не биле толку пријатни и комплетни колку што се со QPlay Nova. Зошто? Бидејќи има прилагодлив потпирач за грб за оптимална удобност. Покрај тоа, сè додека Ваше.. Category: Product #: NOVA Regular price: 7.280 ден. 7.280 Available from: Либерта